Mercedes A Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Mercedes A Serisi fiyat listesi ve özellikleri konusunda en çok merak ettikleriniz bu yazımızda! Mercedes A Serisi, benzinli ve dizel seçenekleriyle yakıt tüketimi açısından oldukça etkin bir aracınız olacak. A Serisi’nde benzinli modeller yaklaşık 6.1-7.5L/100 km aralığında yakıt tüketimi gösteriyor. Dizel modeller ise 4.3L-5.4L/100 km aralığında yakıt tüketimi gösteriyor. A Serisi’ndeki tüm modellerde, düşük yakıt tüketimi için optimum performans sağlamak için 7 ileri şanzıman kullanılıyor.

Serinin araçlarının günümüzde, yakıt tüketimi özellikleri bakımından mükemmel bir performansa sahiptir. Motor çeşidi olarak, 1.3 litrelik benzinli ve 1.5 litrelik dizel motor seçenekleri bulunmaktadır. Benzindeki motor, maksimum güç olarak 100 hp, maksimum tork olarak 130 Nm ve 100 km’de yaklaşık 6.1 litre yakıt tüketimi vermektedir.

Dizel motor seçeneği, maksimum güç olarak 115 hp, maksimum tork olarak 260 Nm ve 100 km’de yaklaşık 4.5 litre yakıt tüketimine sahiptir. A Serisi, yakıt tüketimi bakımından etkileyici bir performansa sahiptir ve bu nedenle, benzinli ve dizel motorların her ikisi de, kullanıcıların beklentilerini karşılamak için kullanılabilir. Araçlar piyasanın gördüğü en görkemli segment özelliklerine sahip araçları olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Mercedes A Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes A Serisi Yakıt Tüketimi

Bu model araçlar günümüzde Mercedes-Benz’in kompakt otomobil sınıfında yer alan modelidir. Yakıt tüketimine geldiğinde, 1.3 litrelik benzinli motorlu A Serisi, sürüş moduna ve hıza bağlı olarak 5.4–6.4 litre/100 km arasında yakıt tüketimine sahiptir. 1.5 litrelik dizel motorlu A Serisi ise 4.2–4.8 litre/100 km arasında yakıt tüketimine sahiptir.

Araçlar günümüzde kullanışlı ve sürükleyici bir sürüş deneyimi sunmak için çoklu hareket sistemleriyle donatılmıştır. Bunlar arasında, 7 ileri otomatik şanzıman ve 4 ileri manuel şanzıman bulunmaktadır. Diğer teknik özellikler arasında; akıllı güvenlik sistemleri, çoklu dokunmatik ekran özellikleri araçlarda mevcuttur.

Araçlarda aynı zamanda birçok farkı donanımsal özellik bulunuyor. Elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere ESC, ABS sistemleri araçlarda bulunan özelliklerdir. Ek olarak araçların günümüzde otomatik frenleme sistemi mevcut olup, hız sabitleme sistemleri gibi farklı donanımsal özelliklerde araçlarda bulunuyor. Hız sabitleme sistemi, kör nokta uyarı sistemi, dijital klima sistemi araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır. Araçlar aynı zamanda segmentinin en güçlü özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Mercedes Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Mercedes A Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes A Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Araç günümüzde, AG tarafından üretilen otomobil modelidir. Aracın motor seçenekleri arasında 1.5 litrelik bir benzinli motor ve 2.0 litrelik bir dizel motor bulunmaktadır. Araçlarda günümüzde, benzinli motorlar 140 ve 163 beygirlik güç üretmektedir. Dizel motorlar ise 116 beygir güç üretmektedir.

Serinin otomobillerinde, manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle de sunulmaktadır. Aracın tork üretimi ise 270 Nm’dir. Serinin araçlarında, önden ve arkadan çekiş seçenekleri de bulunmaktadır. Aracın kabinde 5 koltuk ve kapasiteli bir bagaj bulunmaktadır. Araçların günümüzde, çeşitli teknolojileri içeren çok özellikli bir aracın sunmaktadır. Ek olarak araçların fiyatlarının oluşumunda günümüzde tasarım paketi  ve donanım paketleri etkili oluyor. Mercedes A Serisi fiyat listesi ve özellikleri A 200 için;

MarkaModelFiyat
Mercedes A SerisiMercedes A 200 AMG+1.162.000TL
Mercedes A SerisiMercedes-AMG A 45 S3.146.000TL
Mercedes A Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi
Mercedes A Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Mercedes A Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçları Mercedes’in ana serilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Araçlar g ünümüzde orta boyutlu aile aracı olarak ön plana çıkıyor. Çarpıcı tasarımı olan serinin araçlarının, benzinli ve dizel motorlarla donatılmıştır. Özellikle benzinli motorlar, düşük yakıt tüketimi sağlamak için tasarlanmıştır. Dizel motorlar ise güçlü bir performans sunmak için tasarlanmıştır. Ayrıca benzersiz bir şanzıman seçeneği sunmaktadır. 7 ileri manuel veya 7 ileri otomatik şanzıman seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. A Serisi ayrıca düşük karbon salınımı sağlamak için çeşitli ekipmanlara sahiptir.

Araçlar günümüzde, lüks otomobil sınıfında hizmet veren bir model olarak, benzersiz ve özel özellikleri ile dikkat çekmektedir. Öncelikle, aracın benzersiz güvenlik özellikleri arasında sürücü ve yolcu hava yastıkları, ABS fren sistemi, çoklu hava yönlendirme sistemi ve daha fazlası bulunmaktadır. ÖTV indirimiyle birlikte Mercedes A Serisi fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Mercedes A SerisiMercedes A 200 AMG+976.656TL
Mercedes A SerisiMercedes-AMG A 45 S2.456.445TL
Mercedes A Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın