Keyless Go Nedir? Fiyatı Ne Kadar 2023

Keyless go isim anlamı olarak da bilindiği üzere anahtar olmadan kapı açma sistemine denir. Bu sistem oldukça konforlu olarak kullanıcının araca inip binmesini sağlamaktadır. Bir kumanda yardımı sayesinde sadece tuşlara dokunarak aracın kapılarını kilitleyip tekrardan da açılmaktadır.

Keyless Go Nedir? Fiyatı Ne Kadar 2023

Keyless go ne demek şeklinde arama yapıldığında anahtarsız açılma ve çalıştırma modeli olarak çıkmaktadır. En büyük konforu da insanların elleri doluyken kapıyı açmak için anahtara ihtiyaçlarının olmamasıdır. Bir kullanıcının iki eli dolu olsa dahi anahtar kumandasının tuşuna basması kilidi açmak için yeterli  bir işlemdir.

Keyless Go Nasıl Çalışır?

Yeni nesil araçlarda keyless go kullanımı dahili olarak araca bağlı şeklinde uyarlanmıştır. İçerisinde bluetooth şeklinde bir bağlantı mevcut olan keyless go aracın mevcut konumuna yakın olduğu sürece rahat çekmektedir ve uzaktan araç kilitlenip kilidi tekrar açılmaktadır. 

Keyless go hangi araçlarda var sorusu sorulduğunda yeni nesil bazı araçlarda bir takım farklılıklarla karşılaşılmaktadır. Klasik modellerde uzaktan kumanda halen vardır. Fakat yeni model araçlarda dokunmatik sistem, arayüz okuyucu sistem gibi pek çok teknolojik yöntem ön plandadır. Keyless go özelliğini araştıran bir kullanıcı bu tarz yeni yöntemlerle de karşılaşmaktadır. Aracın yanına gelip kapının koluna dokunmak açmak için yeterli olmaktadır. Bu yöntemler de keyless go sistemine dahil yöntem türleridir.

Keyless Go Fiyatları 2023

Keyless go uzaktan anahtar olmadan kapı kilidi açma yöntemidir. Bu yöntem yapay zeka ile birebir ilgilidir. Son teknoloji bir  aygıt olan keyless go araç kullanan bireylerin hayatını oldukça kolaylaştırır. Piyasa fiyatları sunduğu imkanlarla eşdeğer olan bu sistem paranızı ve aracınızı oldukça yararlı kullanmanızı sağlar. Aracına yatırım yapmak isteyenler için altın değerinde bir yatırım olacaktır. Tüm marka ve model araçlar için kullanılabilecek bu sistemin yararları saymakla bitmemektedir.  Fiyatlarına bakıldığı zaman ücretler sunduğu çeşitli imkanlar doğrultusunda değişmektedir.

Ancak donanımlı bir keyless go için ortalama fiyat 10.000-1.5000 TL arasındadır. Keyless go için araştırma yapan araç kullanıcıları bu fiyatlar üzerinden alışveriş de yapmaktadır çünkü oldukça rahat ve konforlu şekilde araç kullanımı sağlayan bu yapay zeka modeli yaygın oranda tercih edilmektedir.

Keyless Go sonradan takılır mı?

Keyless Go hangi araçlarda var?

Yeni nesi araçlarda bulunan Keyless Go özelliği, herhangi bir anahtara ihtiyaç duyulmadan aracınızı açmanıza olanak tanıyan bir sistemdir. Yeni nesil pek çok farklı araç modelinde karşımıza çıkan bu yeni uygulama;  özellikle eliniz dolu olduğu zaman işe yarar bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Opel, Renault ve Hyundai gibi markaların yanı sıra; Toyota ile Ford markasının yeni nesil versiyonlarında Keyless Go özelliği bulunmaktadır. Yine Volkswagen, Nissan ve Citroen ile Peugeot da Keyless Go özelliğine sahip olan araç markaları arasında yer almaktadır. Ayrıca BMW, Mercedes ve Audi gibi markalara ait modellerde de Keyless Go özelliğinin bulunduğu bilinmektedir.

Keyless Go hangi araçlarda var?

Keyless Go sonradan takılır mı?

Kullanıcına önemli kazanımlar sunan Keyless Go uygulaması, sonradan araçlara entegre edilebilen bir teknolojiyi içermektedir. Bunun için aracınıza özel bir donanım eklemeniz gerekmektedir. Bu işlemin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için mutlaka alanında uzman olanların sürece dahil olmaları gerekmektedir. Ancak bu sayede üst düzeyde bir şekilde anahtarsız çalıştırma sisteminin hayata geçirilmesi mümkün olacaktır. Burada yükleteceğiniz sistemler aracınızın marş motorunun uyumlu olmasına dikkat etmek şarttır. Ancak bu sayede aracınızla tam uyumlu bir özelliğe sahip bir şekilde anahtarsız çalıştırma sistemini hayata geçirebilirsiniz.

Yorum yapın