Keyless Go Nedir? Fiyatı Ne Kadar 2022

Keyless go isim anlamı olarak da bilindiği üzere anahtar olmadan kapı açma sistemine denir. Bu sistem oldukça konforlu olarak kullanıcının araca inip binmesini sağlamaktadır. Bir kumanda yardımı sayesinde sadece tuşlara dokunarak aracın kapılarını kilitleyip tekrardan da açılmaktadır.

Keyless Go Nedir? Fiyatı Ne Kadar 2022

Keyless go ne demek şeklinde arama yapıldığında anahtarsız açılma ve çalıştırma modeli olarak çıkmaktadır. En büyük konforu da insanların elleri doluyken kapıyı açmak için anahtara ihtiyaçlarının olmamasıdır. Bir kullanıcının iki eli dolu olsa dahi anahtar kumandasının tuşuna basması kilidi açmak için yeterli  bir işlemdir.

Keyless Go Nasıl Çalışır?

Yeni nesil araçlarda keyless go kullanımı dahili olarak araca bağlı şeklinde uyarlanmıştır. İçerisinde bluetooth şeklinde bir bağlantı mevcut olan keyless go aracın mevcut konumuna yakın olduğu sürece rahat çekmektedir ve uzaktan araç kilitlenip kilidi tekrar açılmaktadır. 

Keyless go hangi araçlarda var sorusu sorulduğunda yeni nesil bazı araçlarda bir takım farklılıklarla karşılaşılmaktadır. Klasik modellerde uzaktan kumanda halen vardır. Fakat yeni model araçlarda dokunmatik sistem, arayüz okuyucu sistem gibi pek çok teknolojik yöntem ön plandadır. Keyless go özelliğini araştıran bir kullanıcı bu tarz yeni yöntemlerle de karşılaşmaktadır. Aracın yanına gelip kapının koluna dokunmak açmak için yeterli olmaktadır. Bu yöntemler de keyless go sistemine dahil yöntem türleridir.

Keyless Go Fiyatları 2022

Keyless go uzaktan anahtar olmadan kapı kilidi açma yöntemidir. Bu yöntem yapay zeka ile birebir ilgilidir. Son teknoloji bir  aygıt olan keyless go araç kullanan bireylerin hayatını oldukça kolaylaştırır. Piyasa fiyatları sunduğu imkanlarla eşdeğer olan bu sistem paranızı ve aracınızı oldukça yararlı kullanmanızı sağlar. Aracına yatırım yapmak isteyenler için altın değerinde bir yatırım olacaktır. Tüm marka ve model araçlar için kullanılabilecek bu sistemin yararları saymakla bitmemektedir.  Fiyatlarına bakıldığı zaman ücretler sunduğu çeşitli imkanlar doğrultusunda değişmektedir.

Ancak donanımlı bir keyless go için ortalama fiyat 4000-5000 TL arasındadır. Keyless go için araştırma yapan araç kullanıcıları bu fiyatlar üzerinden alışveriş de yapmaktadır çünkü oldukça rahat ve konforlu şekilde araç kullanımı sağlayan bu yapay zeka modeli yaygın oranda tercih edilmektedir.

Yorum yapın