Isuzu D-Max 2023 Fiyat Listesi – İnceleme

Yeni D-Max; hayran bırakan özellikleri ile karşımızda. Daha geliştirilmiş özellikleri ile rakiplerinin bir adım önüne geçen tasarım oldukça dikkat çekiyor.

Uzun yıllardır sağlamlığı, karakteristik özellikleri ile tanınan ve sevilen 2023 Isuzu D-Max, en zorlu arazi şartlarında dahi yeterli performans elde etmektedir. Keskin hatlara sahip dış gövdesi ile ön plana çıkan araçtaki donanım özellikleri de oldukça taktir edilesi. Yeni D-Max de teknolojinin fazlasıyla kullanılmış olması ise kullanıcıları şaşırtmış durumda.

Isuzu D-Max 2021 Özellikleri

Yeni D-Max de kullanılan yeni nesil teknolojiye sahip motor da yakıt tüketimi en uygun seviyeye indirilmiş. Yüksek performanslı motoru sayesinde zorlu arazi şartlarında oldukça etkileyici bir performans sergilemekte.

Engebeli arazilerde sürücünün konforu için birçok geliştirme yapılmış. Bel destekli koltuklar ve bununla beraber koltuk ısıtma ile beraber ciddi anlamda konfor düzeyi artırılmış.

  • 1.9 litre turbo dizel motor
  • 0-100 km hıza 12.5 saniyede ulaşıyor.
  • 163 PS güç ve 360 NM tork üretiyor.
  • Şehir içi kullanım 8.3 litre
  • Şehir dışı kullanım 7 litre
  • Ortalama 7.5 litre

Araç içerisinde 9 inçlik bir ekran bulunmaktadır. Ayrıca deri koltuklar ve çift bölge klima sistemleri mevcut. Eski D-Max görünümünden tamamen ayrılan Yeni D-Max e oldukça hoş bir görünüm kazandırılmış durumda.

Isuzu D-Max 2023 Fiyat Listesi

Yeni Isuzu D-Max V-JOY satış fiyatları 914.000 TL den başlamaktadır.

D-MAX 4X4 V-CROSS AT947.000 TL
D-MAX 4×4 V-JOY AT1.020.000 TL
D-MAX 4X4 V-LİFE MT976.000 TL
D-MAX 4×2 V-LİFE AT956.000 TL
D-MAX 4×2 V-LİFE MT931.000 TL

Yeni Isuzu D-Max V-JOY Özellikleri

Isuzu D-Max Tasarım Özelliği

Isuzu D-Max V-JOY, ağır hizmet tipi bir kamyonet olarak ön plana çıkmaktadır. Isuzu D-Max V-JOY, güçlü bir gövdeye ve yerden yüksekliğe sahip bir araç olarak zorlu bir araç olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu güçlü model; iki tip şanzımana sahiptir. Bunlar altı vitesli manuel veya kilitli tork konvertörlü beş vitesli otomatik şanzımandır. Bu iki şanzıman, arazide veya engebeli arazide sürerken yumuşak vites geçişlerine izin verir. Böyle performans konusunda üst düzeyde bir etki ortaya koyar.

Isuzu D-Max Tasarım Özelliği

Isuzu D-Max Yakıt Tüketimi

Isuzu D-Max, şehirler arası yolculuklarda 19 kilometrede 1 litre yakıt harcar. Yine bu model; şehir içi sürüş koşullarında 15 kilometrede 1 litre etkileyici bir yakıt ekonomisine sahiptir. Bu aracın motor hacmi 3.099 cc’dir. Ağır yüklerin altından kalkabilmesi için düşük devirde yüksek tork sağlayacak şekilde tasarlanmış olan bu aracın motor, gücü %30’a kadar artıran bir turboşarj ile birlikte tasarlanmıştır. Isuzu D-Max, Isuzu tarafından 1998’den beri üretilen orta boy bir kamyonettir. Şu anda Japonya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Avustralya’da satışa sunulan bu araç; üst düzeyde bir performans ortaya koymasıyla ün yakalamıştır.

Isuzu D-Max Yakıt Tüketimi

Yeni Isuzu D-Max V-JOY Özellikleri

Kendine özgü tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken Isuzu D-Max V-JOY; Isuzu Motors firmasının; yeni tasarımı ve özellikleriyle piyasaya sunduğu ilk SUV modeli olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.  Bu modelin öne çıkan özellikleriyse;

  • Yeni bir tasarım
  • Yeni renk seçenekleri
  • Yeni alaşım jantlar
  • Yeni iç döşeme renk seçenekleri

Olarak karşımıza çıkmaktadır.  Isuzu D-Max V-JOY serisi, hem iş hem de eğlence için bir dizi yeni özellik ve avantajla sunulacak bir yapıya sahiptir. Gündüz yanan farlara sahip mevcut LED farların yanı sıra sınıfında bu güvenlik özelliğini sunan tek pikap olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bir de bu modelde ön cam sileceği buz çözücü özelliği bulunmaktadır. Böylece kış aylarında ön camı don ve kar gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalmazsınız.

“Isuzu D-Max 2023 Fiyat Listesi – İnceleme” üzerine bir yorum

Yorum yapın