Hyundai i20 Troy Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Hyundai i20 Troy fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılı güncel listesini bu yazımızda bulabilirsiniz! Hyundai araçlar arasında i20 Troy araçlar DOHC model ve CRDI Team donanım paketleriyle piyasaya sürülüyorlar. Aynı zamanda Style ve Style plus tasarım paketine sahiptirler. Hyundai i20 Troy otomobiller 1.2 motor kapasitesiyle piyasaya sürülmüş araçlar olarak biliniyorlar.  Hyundai i20 Troy silindir hacmini incelediğimizde hacimlerinin 1248 cc özelliklere sahip olduklarını görebiliyoruz.  Maksimum hız kapasitesi olarak ise Hyundai i20 Troy araçların 165 km-s özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Hyundai i20 Troy araçlar günümüzde 78 beygir gücüne sahip olmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorlar. Ek olarak araçların günümüzde 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 12.9 saniye özelliklere sahip olduğu bilinir. Maksimum tork kapasitesi olarak Hyundai i20 Troy araçlar günümüzde 121 nm özelliklere sahiptir. Serinin en güçlü teknik özelliklerine sahip olmaları ve ekonomik sınıf araç olmaları onları popüler yapan faktörlerin başında geliyor.

Uzunluk özelliklerini incelediğimizde Hyundai i20 Troy araçların günümüzde 3940 mm özelliklere sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Boş ağırlık kapasiteleri ise araçların 1160 kg olarak ölçülmüştür. Vites tipi özelliklerine baktığımızda ise 5 ileri düz vites özelliklere sahip olmaları onları piyasada güçlü konuma getiriyor. Araçlarda klima sistemi mevcut olup navigasyon göstergesi ve benzin kontrol sistemleri mevcuttur.

Hyundai i20 Troy fiyat listesi ve özellikleri

Hyundai i20 Troy Yakıt Tüketimi

Hyundai i20 Troy araçlar benzinli sınıf araçlar olarak ön plana çıkıyorlar. 1.2 motor kapasitesine sahip düzeydedirler ve beygir gücü olarak ise 78 HP özelliklere sahip olmalarıyla piyasada ön plandadırlar.  Silindir hacimleri araçların 1248 cc olarak ölçülmüştür.  Şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak 6.5 litre özelliklere sahiptirler ve şehir dışı yakıt ortalama yakıt tüketimi olarak ise Hyundai i20 Troy araçların günümüzde 4.3 litre özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz.

Ek olarak araçların günümüzde 5.1 litre karma yakıt tüketimine sahip olduğunu biliyoruz ve maksimum hız kapasitesi olarak 165 km-s özelliklerde olduğu biliniyor. 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimizde 12.9 saniye özelliklere sahip oldukları biliniyor. Boş ağırlık kapasitelerine baktığımızda Hyundai i20 Troy araçlar günümüzde 1160 kg özelliklere sahip durumdadır.

Bagaj hacmi özelliklerine baktığımızda 295 litre özelliklere sahiptir. Yakıt deposu özellikleri Hyundai i20 Troy araçların günümüzde 45 litre özelliklere sahip olmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyorlar. 5 ileri düz vites özelliklere sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkan Hyundai i20 Troy araçlar 1490 mm yükseklik kapasitesine sahiptir. Hyundai güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Hyundai i20 Troy Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai i20 Troy Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai i20 Troy kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde en önemli unsuru donanım paketi faktörü oyuyor. Donanım paketi ve tasarım paketine bağlı olarak Hyundai i20 Troy araçların fiyatlarında değişikler gözlemlenebiliyor. Hyundai i20 Troy araçlar günümüzde benzinli sınıf araçlar olarak ön plana çıkarlar ve 5 ileri düz vites özelliklere sahip olmalarıyla varlık gösterirler.

Uzunluk özellikleri 3940 mm özelliklere sahiptir ve genişlik özelliklerine baktığımızda ise araçların günümüzde 1710 mm özelliklere sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak araçların günümüzde benzinli sınıf araçlar oldukları bilinir. ABS sistemi ve ESC sistemleri araçlarda mevcuttur. 45 litre yakıt deposuna sahiptirler ve karma yakıt tüketimi olarak 5.1 litre özelliklere sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkmayı başarırlar. Beygir gücü özellikleri 78 HP’dir. Hyundai i20 Troy fiyat listesi ve özellikleri Style ile Style Plus için;

MarkaModelFiyat
Hyundai i20 TroyStyle450.000 TL
Hyundai i20 TroyStyle Plus519.000 TL
Hyundai i20 Troy ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Hyundai i20 Troy ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Her şeyden önce Hyundai i20 Troy araçları günümüzde %90 engeli bulunan kişiler ÖTV’siz olarak ekonomik sınıf kapsamında satın alabiliyorlar. Araçların ÖTV oranları günümüzde %60 ile %80 oranları arasında farklılık göstermektedir. Ek olarak araçların günümüzde %18 oranında KDV indiriminin olduğunu biliyoruz.

 Hyundai i20 Troy araçların günümüzde benzinli araç sınıfına sahip olduğunu bilmekteyiz. %45 ile %89 arasında engeli bulunan vatandaşlar ise araçların %27 ÖTV indirimli olarak satın alabiliyorlar. 45 litre yakıt deposuna sahiptirler ve 1248 cc silindir hacmine sahiptirler. Silindir hacimleri günümüzde araçların ÖTV indiriminde rol oynayan anahtar faktörlerden bir tanesidir. Ek olarak fiyatları da araçların % olarak ÖTV indiriminde rol oynuyor. Hyundai i20 Troy fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelÖTV
Hyundai i20 TroyStyle238.347TL
Hyundai i20 TroyStyle Plus260.276TL
Yorum yapın