Fiat Doblo Cargo Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Fiat Doblo Cargo fiyat listesi ve özelikleri gündeme geldiği zaman karşımıza birbirinden farklı seçenekler çıkıyor. CARGO versiyon adıyla piyasaya sürülen Fiat Doblo Cargo araçlar dizel motorlu araçlar olarak piyasada varlık göstermeleriyle biliniyorlar. Aynı zamanda Fiat Doblo Cargo araçların günümüzde vites tipi olarak manuel tipe sahip olduklarını bilmekteyiz. Ek olarak araçların kasa tipi olarak MPV özelliklerine sahip olduğu biliniyor ve motor hacmi bakımından ise 1.3 kapasiteye sahip olmasıyla ön plana çıktığını bilmekteyiz. 

Segment olarak incelediğimizde Fiat Doblo Cargo araçların M-Segment araç kategorisinde yer aldığını biliyoruz. 51 KW güç kapasitesine sahiptir ve maksimum tork kapasiteleri bakımından araçlar 180 Nm düzeyinde olmasıyla biliniyor.

Çekiş tiplerini incelediğimizde Fiat Doblo Cargo araçların önden çekişli araçlar olarak piyasada ön plana çıktıklarını biliyoruz. Ağırlıkları araçların yaklaşık olarak 1235 kg, yük kapasiteleri 1865 kg, son sürat maksimum hız kapasiteleri ise günümüzde 145 km-s olarak ön planda rol oynuyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri bakımından Fiat Doblo Cargo araçların 16.1 saniye özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Valf sayısı 16, silindir sayıları araçların 4 olarak ön plandadır.

Fiat Doblo Cargo fiyat listesi ve özelikleri

Fiat Doblo Cargo Yakıt Tüketimi

Fiat Doblo Cargo dizel araç kategorisine sahiptir ve araçlarda günümüzde turbo sistemi mevcuttur. Yakıt tüketimi olarak şehir içi yakıt tüketimleri araçların 6.7 litre düzeyindedir, şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise araçların günümüzde 4.9 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Ortalama yakıt tüketimleri olarak araçların günümüzde 6.6 litre yakıt tükettikleri biliniyor. CO2 salınımı ise araçların 0 olarak ön plana çıkıyor. Turbo motor kapasiteleri mevcuttur ve valf sayısı araçların 16’dır.

Silindir sayısı olarak araçların 4 silindirli özelliklere sahip olduğu biliniyor. Maksimum güç kapasiteleri araçların 51’dir. Maksimum tork kapasiteleri ise günümüzde 180 Nm olarak ön plana çıkıyor. 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimizde araçların 16.1 saniye düzeyinde olduğu biliniyor.

Dingil mesafesi araçların 2566 cm, uzunluk kapasiteleri araçların günümüzde yaklaşık olarak 4159 cm düzeyindedir. Genişlik özellikleri araçların günümüzde 1714 cm3 düzeyinde olduğu biliniyor. Bagaj kapasitesi olarak araçların günümüzde yaklaşık olarak 750 litre düzeyinde olduğu bilinen özellikler arasında bulunuyor. Boş ağırlık kapasiteleri araçların 1235 kg düzeyindedir. Maksimum ağırlık kapasiteleri ise 1865 kg düzeyindedir. Fiat güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Fiat Doblo CargoStandart398.900TL
Fiat Doblo CargoPlus411.900TL
Fiat Doblo CargoFrigo+4442.900TL
Fiat Doblo Cargo fiyat listesi ve özelikleri

Fiat Doblo Cargo Kampanyalı Fiyat Listesi

145 km maksimum hız kapasitelerine sahip olan Fiat Doblo Cargo araçlar günümüzde 180 tork kapasitesine sahiptirler. M-segment araç kategorisine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Ek olarak araçların günümüzde kasa tipi olarak MPV düzeyinde olduğu biliniyor. Vites tipi özelliklerini incelediğimizde Fiat Doblo Cargo araçların manuel şanzıman tiplerine sahip olduğunu bilmekteyiz. Dizel motorlu araçlar olarak bilinirler ve CARGO versiyon adıyla piyasaya sürülmüşlerdir.

Önden çekişli araçlar olarak sınıfının en iyi olarak ön plana çıkıyor. 1235 kg ağırlık, 1865 kg yük kapasitesi araçlarda bulunan özelliklerdir. 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 16.1 saniye düzeydedir. Araçların günümüzde motor hacimlerini incelediğimizde 1.3 kapasiteye sahip olduğunu bilmekteyiz. Standart modeller için Fiat Doblo Cargo fiyat listesi ve özelikleri;

Fiat Doblo Cargo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Doblo Cargo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indiriminin oluşumunda silindir hacmi + fiyat doğrudan etkili olan 2 unsurdur. Fiat Doblo Cargo araçların ÖTV oranları günümüzde %80’dir ve aynı zamanda KDV oranları da araçların günümüzde %18 olarak belirlenmiştir. Böylelikle araçların %98 vergisi bulunuyor. Ek olarak araçların günümüzde M-Segment kategorisine sahip olduğunu biliyoruz ve %90 engelli vatandaşlar aracı ÖTV’siz olarak alabiliyorlar.

Böylece uygun fiyatlara Fiat Doblo Cargo araçları satın alabiliyorlar. Engelli vatandaşlarımız bu süreçte aynı zamanda %18 KDV indiriminden de faydalanma imkanlarına sahip olurlar. Maksimum tork kapasitelerini incelediğimizde araçların 180 Nm, maksimum hız kapasiteleri araçların 145 düzeyindedir.  Silindir sayısı 4’tür, valf sayısı 16’dır. Araçlarda aynı zamanda günümüzde turbo motor kapasitesi bulunuyor. ÖTV indirimli bir şekilde Fiat Doblo Cargo fiyat listesi ve özelikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV İndirimli
Fiat Doblo CargoStandart187.195TL
Fiat Doblo CargoPlus193.733TL
Fiat Doblo CargoFrigo +4208.313TL

Fiat Doblo Cargo fiyat listesi ve özelikleri konusunda işe yarar güncel bilgileri sizlerle paylaştık!

Yorum yapın