Citroën C-Elysée Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën C-Elysée fiyat listesi ve özellikleri her zaman popüler bir konu olmuştur! Citroen araçlar arasında Citroën C-Elysée araçlar günümüzde 1560 cc silindir hacmiyle piyasada varlık gösteriyorlar. Otomobillerin maksimum hız kapasitelerine baktığımızda 183 km/s düzeyinde olduklarını bilmekteyiz. Ek olarak araçların beygir güçlerini incelediğimizde 100 HP gibi bir rakamın ortaya çıktığını görmekteyiz. Otomobillerin aynı zamanda günümüzde 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 10.8 saniye olduğunu biliyoruz.

Maksimum tork kapasiteleri incelendiğinde otomobillerin 254 nm düzeyinde olduğu biliniyor. Uzunlukları araçların 4416 mm, genişlik özellikleri ise araçların 1748 mm, yükseklik özellikleri ise araçların günümüzde 1477 mm olduğu biliniyor. Boş ağırlık kapasiteleri incelendiğinde araçların ağırlık kapasitelerinin 1090 kg olduğunu biliyoruz. Citroën C-Elysée bagaj hacmi bakımından 506 litre düzeyindedir.

Yakıt deposu incelendiğinde araçların 50 litre yakıt deposunun olduğunu biliyoruz. İç donanımsal özellikleri incelendiğinde serinin araçlarının dijital klima sistemleri başta olmak üzere otomatik frenleme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda araçlarda navigasyon çubuğu, dokunmatik gösterge ekranı, LED far özellikler, elektrikli aynalar, deri koltuklar bulunuyor. Otomobillerin 1.5 hacme sahip olduklarını bilmekteyiz. BlueHDİ-Shine tasarım paketiyle piyasaya sürülmüşlerdir.

Citroën C-Elysée Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën C-Elysée Yakıt Tüketimi

Citroën C-Elysée dizel araç segmentine sahip otomobiller olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar. Citroën C-Elysée otomobillerin yakıt tüketimlerini incelediğimizde şehir içi ortalama tüketimleri 4.6 litredir. Citroën C-Elysée şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise günümüzde 3.3 litre ortalama yakıt tüketiyor.

Karma yakıt tüketimi olaraksa bu değerlerin yaklaşık olarak 3.8 litreye tekabül ettiklerini bilmekteyiz. Yakıt depolarını incelediğimizde ise araçların 50 litre yakıt deposuna sahip olduklarını biliyoruz. Vites tipi olarak Citroën C-Elysée otomobillerinin 5 ileri düz vites özelliklerde olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Dizel yakıt türüne sahip olmaları onları piyasada ekonomi dostu araçlar yapan faktörlerden bazıları olarak ön plana çıkıyor.

Silindir hacmi performanslarını incelediğimizde araçların 1560 cc, beygir güçlerini incelediğimizde ise araçların 100 HP düzeyinde olduğu biliniyor. Maksimum hız kapasiteleri incelendiğinde Citroën C-Elysée otomobillerinin 183 km/s özelliklerde oldukları bilinmektedir. 0 ile 100 km hızlanma değerleri incelendiğinde Citroën C-Elysée otomobilleri 10.8 saniye hızlanma değerlerine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Araçların 506 litre bagaj hacmi bulunuyor. Citroën güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız!

Citroën C-Elysée Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën C-Elysée Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën C-Elysée kampanyalı fiyat listeleri incelendiğinde araçların farklı düzeyde olduklarını ve sürekli olarak fiyatlarının değiştiklerini bilmekteyiz. 1560 cc motor hacmine sahip olmaları ve 183 km/s maksimum hız kapasitelerine sahip olmalarıyla ön plana çıkıyorlar.

Vites tiplerini incelediğimizde araçların düz vites 5 ileri özelliklere sahip oldukları biliniyor ve otomobillerin 1090 kilogram boş ağırlıkları bulunuyor. 506 litre bagaj hacmi bulunuyor ve yakıt depoları 50 litre özelliklere sahip düzeydedir.  Karma yakıt tüketimleri otomobillerin yaklaşık olarak 3.8 litredir. 100 HP beygir gücüne sahiptirler ve ortalama olarak maksimum tork kapasiteleri 254 nm özelliklerindedir. Klima sistemi başta olmak üzere LED  far özellikleri, navigasyon çubuğu gibi özellikler otomobillerde bulunuyor. Felle-Bold modeli için Citroën C-Elysée fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Citroën C-ElyséeFeel-Bold516.000TL
Citroën C-Elysée ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën C-Elysée ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi ülkemizde her geçen gün farklılık gösterdiği ve kişinin özel durumuna bağlı olarak araçların durumu değişiyor. %90 düzeyinde özel engeli bulunan vatandaşlarımız Türkiye’de ÖTV’den %100 oranında muaftırlar ve ekonomik olarak Citroën C-Elysée otomobillerini satın alabilirler. Ek olarak bu süreçte kişiler %18 KDV indiriminden de faydalanma olanaklarına sahip düzeydedirler.

Citroën C-Elysée otomobillerinin alaşımlı jantları bulunuyor ve araçların motor hacimleri ÖTV indirimini etkileyen anahtar unsurdur. Fiyat ve silindir hacmi fiyatları etkiler ve %’delik olarak ÖTV indirimi belirlenir. Citroën C-Elysée otomobillerinin LED far sistemleri piyasada mevcuttur ve araçlar sınıfının en iyisi olma yolunda ilerliyor. Dizel araç sınıfına sahip olmaları onları yakıt dostu yapan özelliklerden bazıları konumundadır.

MarkaModelÖTV İndirimi
Citroën C-ElyséeFeel-Bold258.772TL

Bu yazımızda Citroën C-Elysée fiyat listesi ve özellikleri nelerdir? Sorusuna detaylarıyla yanıtlar verdik. Siz de yorumlarınızla güncel Citroën C-Elysée fiyat listesine dair düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın