Araca Sonradan Sunroof Taktırma Fiyatları Ne Kadar ?

Araçlara sunroof taktırmak son yıllarda popüler olan uygulamalardan birisidir. Aracın içini ferahlattırması ve modern bir görüntüye ulaştırdığı gibi aracın değerini de artıran son derece güzel bir uygulamadır. Sonradan Sunroof yaptırmanın maliyetleri hakkında bilgi almak için girdiğiniz bu sayfada tüm fiyatları bir tabloda görebileceksiniz.

Sonradan Sunroof Yaptırma Fiyatları 2022

Tofaş sunroof taktırma fiyatları3500 TL
Twingo sunroof fiyatı4600 TL
Nissan qashqai sunroof fiyatları4900 TL
Hyundai accent era sunroof fiyatları4100 TL
Mercedes sprinter sunroof fiyatları6300 TL
Honda Civic sunroof taktırma fiyatları4700 TL
Golf 7 sunroof taktırma5200 TL
Fluence sunroof taktırma4500 TL
Sunroof Yaptırma Fiyatları 2022

Araçlara sunroof taktırmadan önce gerekli olan ustalar araştırılmalıdır. Sunroof her ne kadar basit bir iş gibi görülse de oldukça titiz bir iştir. Sunroof için kesilecek yerin hatasız yapılması çok önemli bir konudur. Bu konularda uzmanlaşmış yerler ile iletişime geçmek verilecek en iyi karar olacaktır. İyi uygulanamayan sunrooflar zamanla su alabilmekte ve kullanıcı birçok sorunla baş başa kalabilmektedir. Bu yüzden sonradan sunroof taktırmak için servis arayışı çok kritiktir. Sızdırma, rüzgar sesi ve paslanma gibi sorunlardan uzak bir sunroof işlemi için servisin tam anlamıyla profesyonel olması gerekir. Sonradan yapılan sunroof genellikle orijinali gibi olmaz diye bir söylem vardır, fakat iyi yapılan bir sunroof ise orijinal gibi de olmaktadır.

İşçilik konusunda profesyonellik sunan, yapıştırma ve diğer malzemelerde kaliteli ürünler kullanan yerlerde sunroof yaptırmak gerekmektedir. Bu gibi tecrübeli iş yerleri sunroof garantisi de sunmaktadır. Sunroof taktırmayı Ankara, İstanbul, İzmir, Adana gibi tüm illerde yaptırabilirsiniz.

“Araca Sonradan Sunroof Taktırma Fiyatları Ne Kadar ?” üzerine 67 yorum

    • Suziki Swift 2018 marka model aracınıza Sunroof Taktırma Ücreti ortalama 15.000 – 20.000 tl civarı fiyat çıkarır.

      Cevapla
    • Mitsubishi lancer 1.5 2011 marka model aracınızın ortalama Sunroof Taktırma Fiyatı işçilik dahil 15.999 – 18.000 tl civarı fiyat çıkarır.

      Cevapla
Yorum yapın