Araba Şasesi Düzeltme Fiyatları

Herhangi bir çarpma sonucu veya kaza sonucu arabalarda şase bükülebilmekte, yamulmakta ve kırılabilmektedir. Bu gibi durumlarda tek yapılacak şey ise şase düzeltme işlemidir. Şase düzeltme fiyatları şase durumuna, bükülmesine ve tamir edilecek alanın büyüklüğüne göre belirlenir.

Şase ve direklerde oynama olan araçların tamir işleri genellikle profesyonel iş yerleri tarafından yapılır. Araç şasesinde oynama varsa, şasede yamulma varsa kesinlikle iyi bir servis ile iletişime geçilmelidir. Aksi taktirde araçta şase düzeltme sırasında açıklıklar oluşabilir ve bunun geri dönüşü de çok zor olabilir.

Şasi hasarı her usta tarafından yapılmaz. Sadece şasi tamiri , şasi düzeltmesi yapan sanayi veya özel servisler bulunur. Bu iş yerlerinden birisini tercih edecek olursanız internet üzerinden araştırmanızı yapmalı ve kullanıcı deneyimi en iyi olan iş yerini seçmelisiniz.

2022 Araba Şasesi Düzeltme Fiyatları

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

  • Tofaş Şahin Doğan Şase düzeltme fiyatı = 1500 TL
  • Fiat Palio Şase düzeltme fiyatı = 2000 TL
  • Skoda Favorit Felicia Şase düzeltme fiyatı = 2000 TL
  • Merceddes w124 Şase düzeltme tamir fiyatları = 2800 TL

Şase podye tamiri fiyatları ise kırık boyutuna göre değişmektedir. Şase tamiri yapılabilir fakat orijinali kadar hiç bir zaman sağlam olmaz. Bu yüzden şase tamiri konusunda da araştırarak hareket etmelisiniz.

Sağ ön şase düzeltme ve sol şase düzeltmesi komple olacak ise masraf oldukça büyük olabilir. Şase durumu araçta kötü ise bunun ortalama 1 haftalık işi olacağını da belirtmek isteriz.

Şase Podye Tamiri Yapılır mı ?

Araçlarda kaza durumunda ön veya yan taraftan gelecek darbelere karşı direnç gösteren yerlere podye denir. Kaza anında ise podye tarafında bir takım sorunlar oluşur. Bükülme, kırılma veya eğilme gibi birçok sorun oluşabilir. Podye tamiri ise günümüz de yapılan bir şeydir. Sadece ilgili firmayı bulmanız gerekir. Şase podye tamiri minimum 500 TL’den başlayan fiyatlar ile yapılır.

Şase işlemli araç alınır mı?

Şase de işlem olan bir araç hem alınabilir hem satılabilir. Şase işleminin ne tarafta olduğuna ve işlem boyutuna bağlı olarak kullanıcılar şase işlemli araçları alabilmekte ve satabilmektedir.

Şase tamiri fiyatları kaç tl?

Her araç ve her hasar için farklı fiyatlar çıkar. Ortalama bir aracın şase tamiri ücreti ise 2000 TL’ den başlayabilir.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.