Fiber Optik Yıldız Tavan Aydınlatma Fiyatları

Araç içi fiber optik aydınlatma uygulamaları son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Fiber optik yıldız aydınlatması hakkında otoayar kullanıcılarımıza detaylı bir bilgi sunalım istedik.

Yıldız Tavan Kaplama Fiyatları 2022

Mercedes-Benz S Class Yıldız Tavan15.000 TL
BMW F30 yıldız tavan kaplama fiyatları12.000 TL
Honda Civic Yıldız tavan kaplama fiyatları12.000 TL

Fiber optik yıldız tavan aydınlatma fiyatları, ışık sayısı ve aydınlatma tipine ve kurulumun yapısına göre değişmektedir. Aracınıza profesyonel bir yıldız tavan uygulaması yaptırmak istiyorsanız bunun maliyeti ortalama yapılacak işleme göre 6500 – 18.000 TL arası bir rakam tutabilmektedir. Fiber optik yıldız tavan uygulaması aracın iç yapısını çok farklılaştıran estetik bir uygulamadır. Ayrıca aracınızda benzersiz bir görüntü de oluşturacaktır.

Bu uygulama konusunda görüntüler için Rolls Royce tavan aydınlatma konularına bakabilirsiniz. Araca ne kadar estetik ve orijinal bir görüntü kattığını anında fark edebilirsiniz.

Fiber optik yıldız tavan uygulamaları ülkemizin birçok yerinde yapılmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illerde profesyonel olarak yıldız tavan uygulamasını yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

5/5

“Fiber Optik Yıldız Tavan Aydınlatma Fiyatları” üzerine 1 yorum

  1. MUHAMMED KARAKAŞ dedi ki:

    2022 TRANSPORTER T6.1 KISA ŞASE İÇİN FİYAT NEDİR ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.