Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı ve Özellikleri 2023

Mini 3 Kapı ve yeni mini 5 kapı ve özellikleri hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda! Mini 3 Kapı, ikonik bir gövde panelleri, şekillendirilmiş farlar ve özel krom ızgarasıyla şık ve şık bir dış tasarıma sahiptir. Kaputun altında, Mini 3 kapılı, 3 silindirli bir motorla çalışır ve 134bhp’ye kadar ve 170Nm’ye kadar tork sağlar, böylece daha fazla kalkıp gitmenizi sağlar.

Mini Cooper S, 192 bg’ye ve 280 Nm’ye kadar tork üreten daha güçlü bir 4 silindirli motora sahiptir. Mini İ 3 kapının içinde, sürücü odaklı bir yaklaşımla inşa edilmiş geniş bir kabin bulacaksınız. En son bilgi- eğlence sistemi ile dış dünyaya bağlı kalın. Döşeme ve iç detaylar bir araya gelerek klasik bir görünüm hissinin ortaya çıkmasını mümkün kılar.

Mini 5 kapılı model, 3 kapılı modele göre bir dizi geliştirme içerir. Hafif yapısı sayesinde duyarlı yol tutuş ve mükemmel yakıt verimliliği, 5 kapılı sürüşü çok eğlenceli hale getirir. Çeşitli iç ve dış özellikleri kullanarak aracınızı kişiselleştirmek için bir tasarım paketi seçin. Kaputun altında Mini 5 kapılı, 4 silindirli bir motorla güçlendirilmiştir. Mini Cooper, 136 bg’ye kadar ve 240 Nm tork üreten 1,5 litrelik bir motora sahiptir.

Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı ve Özellikleri

Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı Yakıt Tüketimi

Mini 5 Kapı, gelişmiş bacak mesafesi, geniş oturma alanı ve kullanışlı saklama cepleri ile beş kişi için olağanüstü konfor sunar. En yeni bilgi – eğlence sistemi ile dış dünyaya bağlı kalın, hareket halindeyken de bağlantıda kalın. Yeni Mini 3 kapı ve 5 kapı ile her iki dünyanın da en iyisini deneyimleyin. Mini 5 kapının sağladığı ek alan ve konfor ile bu aracın gücünün ve verimliliğinin keyfini çıkarın. Mini 3 kapılı ve 5 kapılı modeller, dört yetişkinin rahatça seyahat edebileceği bolca alana sahip etkileyici ve ferah bir iç mekâna sahiptir.

5 kapılı modelde head- up ekran seçeneği de dahil olmak üzere bir dizi modern bilgi – eğlence teknolojisi, sürüşünüzün mümkün olduğunca keyifli olmasını sağlar. Benzinli ve dizel motor seçenekleri ve benzinli hibrit veya tamamen elektrikli güç seçeneği sayesinde, yaşam tarzınıza uygun bir Mini 3 kapılı veya 5 kapılı model seçebilirsiniz. Araçlarda piyasanın gördüğü en şık tasarıma sahiptir ve şık tasarımlarıyla özellikle sürücüleri büyülemektedir. Mini Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi
Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi

Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi

Kaliteli ve keskin tasarımdan ileri teknolojiye kadar, bu otomobiller sürücülere muhteşem bir sürüş deneyimi sunar. Yeni MİNİ 3 Kapı ve 5 Kapı’nın şık ve modern tasarımı, geleneksel MİNİ otomobillerinden ayrılıyor. Her iki model de göz alıcı çizgilere ve ayırt edici oranlara sahiptir. 3 kapılı daha dinamik bir siluete sahipken, 5 kapılı pratikliği en üst düzeye çıkarır. Her iki otomobil de olağanüstü konfor ve stil seviyelerine sahiptir.

İlginizi Çekebilir; Mini Countryman Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Kaputun altında, 3 Kapılı, 1.2 litrelik 3 silindirli motoruyla bir yumruk atarken, 5 Kapılı, 1.5 litrelik 4 silindirli motoruyla pürüzsüz bir sürüş ve bol miktarda performans sunar. Her iki otomobil de, çarpışma uyarı sistemi, acil frenleme, şerit değiştirme uyarısı ve trafik işareti tanıma dahil olmak üzere MİNİ’nin en gelişmiş güvenlik sistemlerine sahiptir. Mini 3 Kapı ve yeni mini 5 kapı ve özellikleri ve fiyatları;

MarkaModelFiyat
MİNİ 3 KapıSignature1.039.044TL
MİNİ 3 KapıIconic1.163.936TL
MİNİ 3 KapıResolute Edition1.188.574TL
MİNİ 5 KapıSignature1.046.266TL
MİNİ 5 KapıResolute Edition1.160.750TL
Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı Kampanyalı Fiyat Listesi

Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Bu modeller size en üst düzey direksiyon tutuş özelliği hissi ve heyecan verici bir sürüş sunar. Her MİNİ, hangi modeli seçerseniz seçin size olağanüstü bir sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Yeni Mini 3 Kapı ve 5 Kapı, sürüş deneyiminizi daha da keyifli hale getirmek için sofistike, zarif tasarım öğeleri ve bir dizi heyecan verici özelliğe sahiptir. Bu modellerin her ikisi de yeniden tasarlanmış bir ön uca sahiptir ve her iki araca da göz alıcı bir görünüm veren tek çerçeveli bir ön ızgaraya sahiptir. Araçların ÖTV oranları %110 olarak belirlenmiştir. Mini 3 Kapı ve yeni mini 5 kapı ve özellikleri ve fiyatları güncel ÖTV indirimli haliyle aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
MİNİ 3 KapıSignature865.656TL
MİNİ 3 KapıIconic967.767TL
MİNİ 3 KapıResolute Edition998.546TL
MİNİ 5 KapıSignature997.565TL
MİNİ 5 KapıResolute Edition990.434TL
Yeni Mini 3 kapı ve yeni Mini 5 kapı ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın