Volvo XC90 Recharge Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volvo XC90 Recharge fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Volvo XC90 Recharge marka araçlar 455 HP güç kapasitelerine bilinen araçlardır. 73 kilometreye kadar menzil kapasitesine sahip olmasıyla bilinir. 28 g/km karbon emisyonları bulunur. 360 derece kamera başta olmak üzere serinin araçlarında ön plana çıkan birçok donanımsal özellik mevcuttur. Hava temizleme sistemi, yerleşik Google özellikleri, sürücü yardım teknolojisi, ön cama yansıtılan bilgi ekranı araçlarda bulunuyor. Aynı zamanda kör nokta bilgi sistemi de serinin araçlarında bulunan bir diğer özelliktir.

7 kişilik koltukları bulunur. Yükleme kapasitesi araçların 640 litredir. Ön ve arka baş mesafesi 1051 mm- 997 mm arasındadır. Uzunluk 4953 mm olurken, genişlik ise 2008 mm’dir. Yükseklik özellikleri ise serinin araçlarının 1771 mm’dir. Maksimum çekiş kapasitesi özellikleri araçların 2400 kg’dır.

Araçlarda sınıfının en iyi navigasyon özellikleri mevcut olup, Google asistan sistemleri bulunur. Aynı zamanda Google Play ve Volvo Cars uygulaması desteği bulunmaktadır. Gelişmiş sürücü yardım teknolojisi araçlarda bulunur. Aracın içindeki havayı temizlemeyi sağlayan %95 temizleme garantisi sunan temizleme sistemi de araçlarda mevcut düzeydedir.

Volvo XC90 Recharge Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volvo XC90 Recharge Yakıt Tüketimi

Markanın araçlarının yakıt tüketimi 1,2 litre/100 km olarak belirlenmiştir. Elektrik enerjisi tüketimi ağırlıklı olarak 20,5 kW- saat düzeyindedir. Pilot asistan sistemi araçlarda bulunuyor. Markanın araçlarının çevre dostu özelliklere sahip düzeydedir. Dinamik rafine sürüş ayrıcalığına araç sahiptir. Ön cama yansıtılan bilgi ekranı teknolojisiyle aracınızın hızını daha pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bowers-Wilkins yüksek kaliteli ses sistemi araçlarda bulunan sistemlerden birisidir. Böylelikle mükemmel performansta müzik dineme keyfini aracınızda çıkarabilirsiniz. İç mekan modları araçlarda oldukça çeşitlidir. Stüdyo sistemi, bireysel sahne, konser salonu, caz kulübü, olmak üzere birçok iç mekan modu araçlarda mevcuttur.

Kör nokta bilgi sistemi şerit değiştirirken sürücülere ekstra konfor sağlar. 360 derece park görüşü desteği bulunur. Otomatik frenleme sistemleri gene araçlarda bulunan en konforlu özelliklerden bazılarıdır. Karşıdan gelen çapraz trafik yardımı sistem desteğiyle kazaları %35 oranında azaltır. Serinin araçlarının 2 donanım paketi mevcuttur. Plus ve Ultimate olarak ön plana çıkmaktadır. LED ön farlar ve baş üstü gösterge ekranı araçlarda bulunan özelliklerdir.  Volvo Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Volvo XC90 Recharge Kampanyalı Fiyat Listesi
Volvo XC90 Recharge Kampanyalı Fiyat Listesi

Volvo XC90 Recharge Kampanyalı Fiyat Listesi

Aracın fiyatları Plus ve Ultimate donanım paketlerine bağlı olarak farklılık gösterir. Ultimate donanım paketinin fiyatları Plus paketlere göre daha yüksek düzeydedir. Aynı zamanda Ultimate paketin sunmuş olduğu özellikler daha geniş kapsamlıdır. Araçların her iki donanım paketinde de günümüzde Google asistan özellikleri mevcuttur.

Dijital klima sistemleri serinin araçlarında otomatik özelliklere sahip durumdadır. Aynı zamanda araçlar günümüzde yokuş kalkış desteği başta olmak üzere hız sabitleme sistemi, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi gibi ekstra özelliklerde mevcut durumdadır. Araç sürücülere en iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla tasarlanarak piyasaya sürülmüş sınıfının en güçlü segmentine sahip olmasıyla ön plana çıkar. Ön ve arka koltuklarında hava yastıkları mevcuttur. Volvo XC90 Recharge fiyat listesi ve özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Volvo XC90 RechargePlus3.871.521 TL
Volvo XC90 RechargeUltimate4.120.393TL
Volvo XC90 Recharge Kampanyalı Fiyat Listesi

Volvo XC90 Recharge ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volvo XC90 Recharge ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Hibrit model bir araç olarak piyasada varlık gösteren Volvo XC90 Recharge marka araçların ÖTV oranları %60 ile %120 arasında değişkenlik gösterir. ÖTV oranlarının oluşumunda belirleyici rolü aracın donanım paketiyle beraber silindir hacmi oynamaktadır. Silindir hacmi ve donanım paketine bağlı olarak fiyatlarda farklılıklar olabiliyor.

Aynı zamanda günümüzde kişilerin engel durumu da fiyatları etkileyen bir diğer önemli faktör olarak biliniyor. %90 engel durumu bulunan kişiler araçları günümüzde ÖTV muafiyetli olarak satın alabiliyorlar. Böylelikle ekonomik olarak araçları satın alma fırsatına erişiyorlar. Serinin araçlarını aynı zamanda %45 engel durumu bulunan kişiler %27 ÖTV indirimli olarak satın alma fırsatına sahiptir. Serinin araçlarının KDV oranı ise günümüzde %18’dir. Volvo XC90 Recharge fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Volvo XC90 RechargePlus3.235.434TL
Volvo XC90 RechargeUltimate3.654.599TL
Volvo XC90 Recharge ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın