Volvo C40 Recharge Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Volvo C40 Recharge fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman fiyat seçeneklerine bağlı olarak karşımıza farklı seçenekler çıkar. Elektrikli araç sınıfının en kaliteli segmenti olarak ön plana çıkan Volvo C40 Recharge araçlar 450 km elektrikli menzil kapasitesine sahiptir. Markanın araçlarının 0 ile 100 km hızlanma değerleri 4.7 saniye olarak ön plana çıkar. Güç kapasitesi özellikleri incelendiğinde serinin araçlarının 408 HP özelliklerde olduğu biliniyor. Hızlı şarj özellikleri aracın 28 dakikada şarj olmasını sağlar.  Hızlı şarj ile 28 dakikada araç %80 şarj olur.

Yerleşik Google özellikleri başta olmak üzere markanın araçlarında hava temizleme sistemi mevcuttur. Üstün kaliteli harman kardon ses sistemi bulunur. Aynı zamanda serinin araçlarında ünümüzde 360 derece kamera sistemi mevcuttur. Çapraz trafik uyarı sistemi, Volvo-Cars uygulaması serinin araçlarında mevcut olan özellikler arasında bulunuyor.

5 koltuklu araçlardır. Yükleme kapasiteleri 413 litredir. Ön/ arka baş mesafesi serinin araçlarının 1040 mm/ 932 mm’dir. Genişlik 1873 mm, yükseklik 1591 mm, maksimum çekiş kapasitesi 1800 kg’dır. Elektrik enerji tüketimi markanın araçlarında 21 kWsa /100 km olarak ön plana çıkıyor. Aracın satışında seçebileceğiniz mevcut 8 renk seçeneği vardır.

Volvo C40 Recharge Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volvo C40 Recharge Yakıt Tüketimi

Serinin araçları günümüzde elektrikli araç olarak ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla hem çevre dostu hem de yakıt tasarruflu bir sürüş deneyimini sürücülere sunmasıyla bilinir. Aracı şarj etmek çok kolaydır. Yapmanız gereken sadece 220 Volt elektrik prizine takmaktır. Markanın araçlarının hızlı şarj özelliği bulunuyor. Dolayısıyla araçlar 28 dakika da %80 oranında şarj oluyor.

Özel tasarım vites kolu topuzu araca daha estetik bir değer katmaktadır. Kömür içi kaplamalar başta olmak üzere markanın araçlarında günümüzde origin dekor kaplama mevcuttur. Premium tekstil döşeme sistemi, kumaş paspaslar, iç bölümde mid aydınlatma bulunur. Kömür tavan döşemesi, uzaktan kumanda kapakçığı bulunmaktadır.

Serinin araçlarında parlak siyah tünel konsolu bulunuyor. Ek olarak markanın araçlarında günümüzde dikişli spor direksiyon simidi mevcut düzeydedir. Recharge alüminyum ön eşik kaplamaları bulunur. Katlanır çanta çengeli, arka orta kol dayama yeri, ön orta kol dayama yeri araçlarda bulunur. Araçların yan ayna kapakları siyahtır. Panoramik tavan, gövde rengi kapalı ızgara özelliklerine sahiptir. 19 inç 5 çift kollu siyah elmas kesim jant bulunur. Volvo Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Volvo C40 Recharge Fiyat Listesi ve Özellikleri

Volvo C40 Recharge Kampanyalı Fiyat Listesi

Segmentinin en kaliteli elektrikli araçları olarak bilinen markanın araçları günümüzde koruyucu kapak seti özelliklere sahiptir. Çok parlak siyah yan cam çıtaları araçlarda bulunan özellikler arasındadır. Elektronik sistem vites değiştirme özellikleri, yokuşta kalkış yardımı markanın araçlarında bulunan özellikler arasında bulunuyor. İki bölgeli klima sistemi, çalışma sonrası park kliması araçlarda  bulunan en kaliteli özellikler arasında bulunuyor.

Clean-Zone sistemi başta olmak üzere markanın araçlarında elektrikli kabin ısıtıcısı ve soğutucusu bulunur. Nem algılayıcısı, yolcu hava yastığı bulunur. Aynı zamanda araçlarda devreden çıkartma anahtarı da bulunuyor. Elektrikli çocuk kilidi, ISOFİX bağlantı noktaları araçlarda bulunan özellikler arasındadır. Araçlarda günümüzde iki aşamalı hava yastıkları mevcut olup perde hava yastığı da bulunmaktadır. Volvo C40 Recharge fiyat listesi ve özellikleri Ultimate için;

MarkaModelFiyat
Volvo C40 RechargeUltimate1.789.258 TL
Volvo C40 Recharge Fiyat Listesi ve Özellikleri
Volvo C40 Recharge ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Volvo C40 Recharge ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Elektrikli araçlar geleneksel araçlara göre daha düşük ÖTV oranına sahiptir. Volvo C40 Recharge araçların ÖTV oranı günümüzde %60 olarak belirlenmiştir. KDV oranları ise serinin araçlarının %18 olarak ön plana çıkar. %90 engel durumu bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları araçları ÖTV’siz satın alabiliyorlar.

Araçlarda uyarı üçgeni, ilk yardım seti, yan darbe koruması, diz hava yastığı, sertleşmiş camlar araçlarda bulunuyor. Otomatik kapı kilidi, çift kilitleme, acil fren lambası, geçici tamir kiti, trafik işaret bilgisi, şerit koruma yardımcısı özellikleri mevcuttur. Ek olarak LED ön farlar, ön far temizleme, sis farları, 12 inç sürücü gösterge ekranı, hız sınırlandırıcısı, dijital kullanım kılavuzu araçlarda günümüzde bulunan özelliklerdir. Volvo C40 Recharge fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Volvo C40 RechargeUltimate1.235.433 TL
Volvo C40 Recharge ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın