Haberler 134 0

Kepenkler ile Güvenliği Sağlayın

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Ankara’da kepenk sektöründe teknolojik gelişmeleri her zaman takip eden ve kepenk sistemlerine en iyi şekilde entegre eden kepenk tamiri firmamız, her zaman profesyonel çalışmalarına devam etmiş ve müşteri odaklı çalışarak memnuniyet kazanan bir firma haline gelmiştir. Şirketimiz 7/24 kepenk tamiri hizmeti sunmakta ve ve arızanın tespiti için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. En iyi yedek donanımları kullanan ve alanında birinci sınıf markalar ile çalışan kepenk tamiri ankara firmamız, temiz ve titiz işçiliğin yanı sıra uygun fiyat politikası ile her zaman kullanıcının yanında olmuştur.

Uzmanlaşmış, arızayı kısa sürede tespit eden ve onarımı için hemen güzel bir rapor sunan ekiplerimiz, size sorunu en detaylı bir şekilde anlatmaktadır. Kepenk sisteminde çıkan arızanın nedenlerini, onarımı konusunda neler yapılacağını en iyi şekilde belirtmektedir. Müşterinin onay vermesi dahilinde gerekli kepenk tamiri işleri başlatılmaktadır. Bu esnada değişecek parçalar için önceden onay istenir ve işe bu şekilde başlanır. Tüm aşamalardan müşteri haberdar edilir. Kepenk arızalarının giderilmesi maksimum 4 saattir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   2020 Trafik Cezalarına Zam

Manuel kepenk sistemleri

Manuel kepenkler bir güç yardımı ile açılan sistemlerdir. Uzun ömürlü yapıları ile yıllarca sorunsuz kullanılır. Fakat periyodik bakımları da mevcuttur. Bu bakımlar aksatıldığı zaman artık manuel sistemin içerisinde bulunan mekanizmalar eskimeye başlar ve açılmada zorluklar yaşanır. Manuel kepenk tamiri yapan firmamız, her konuda müşterisine yardımcı olmaktadır. Manuel kepenk tamiri Ankara firmamız ile iletişime geçebilir ve tamir fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bütçe dostu olarak bilinen bu kepenkler oldukça güvenli sistemlerdir. Görüntü açısından kaliteli ve istenilen renkte imalatı yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Yeni Unimog Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Otomatik kepenk sistemleri

Otomatik kepenkler isminden de anlaşılacağı gibi tamamen otomatik olarak hareket eden sistemlerdir. Kullanıcı bir buton yardımı ile açar veya kapatır. Oldukça ergonomik olan bu ürün adeta bir konfor yaşatarak bir güç gerektirmeden işlevini yerine getirmektedir. Birçok şirkette otomatik kepenkleri görmek mümkündür. Otomatik kepenk tamiri işleri genellikle 5 saat kadar bir süre almaktadır. Bu sistemlerin içerisinde bulunan motorlar yanabilmekte veya arıza yaparak takılabilmektedir. Şirketinize güven katacak bu sistemlerin maliyeti her bütçeye uygun olarak üretilebilmektedir.

İletişim için alttaki bağlantıya gidebilirsiniz.

https://www.ankarakepenkci.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir