Subaru Nasıl Araba, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Subaru nasıl araba alınır mı? Japon otomotiv devleri arasında bulunan Subaru marka araçlar estetik tarzlarıyla her daim piyasada ilgi gören araçlar arasında bulunuyorlar. Fakat günümüz Türkiye’sinde Subaru araçlar pek fazla tutulmuyorlar. Peki, genel olarak Subaru nasıl araba alınır mı? Ülkemizde pek de karşılaşmadığımız Subaru hakkındaki yorumlar nelerdir? İşte bu sorular hakkında merak ettiğiniz her şey!

Subaru araçların araç denge düzeyi son derece başarılıdır, aynı zamanda güvenilir araçlar olarak biliniyorlar. Yol tutuş özelliklerinin sağlam ve etkili olması onu ön plana çıkaran faktörler arasında bulunuyor. Aracın günümüzde ‘’İmpreza- Boxer’’ tip motor özellikleri mevcuttur. AWD teknolojisi araçlarda bulunan özellikler arasında bulunuyor. Subaru araçlar arasında ön plana çıkan modeller günümüzde STX ile WTX modeller olarak ön plana çıkıyor. 4 çeker sistem olayı Subaru araçlarda günümüzde mevcuttur. Ekonomik fiyat düzeylerine sahip olmaları Subaru araçları ön plana çıkarak faktörler arasında bulunuyor

Kullanıcı yorumları incelendiğinde Subaru marka araçların avantajlarla dolu ve donanımsal açıdan isteneni sunan özelliklere sahip olduğunu görebiliyoruz. Avrupa’da özellikle bu araçlar son derece fazla ilgi gören araçlardır. Almanya ve Fransa gibi ülkelerin sokaklarında gezerken bolca Subaru marka araçları görebilirsiniz. Subaru nasıl araba alınır mı? Sorusuna yanıtlar verirken, Impreza modeline dair kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmeniz gerekmektedir.

Subaru Nasıl Araba, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Subaru Impreza Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

TS versiyon adıyla piyasaya sürülen Subaru Impreza araçlar benzinli araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Manuel vites tipine sahip olmaları onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Kasa tipi olarak araçların sedan kasa tipine sahip oldukları biliniyor ve 1,6 motor hacmine sahiptirler. Segment olarak ise C-Segment araçlar olarak biliniyor. Yakıt tüketimi bakımından 8,2 litre-100 km yakıt tüketimi gerçekleştiriyor. 

Güç tüketimi olarak 70 KW ve 143 tork gücüne sahip olmalarıyla tanınan özellikler arasında bulunuyor. Çekiş olarak 4×4 özelliklere sahip durumdadır. Ağırlık 1250 kg, yük kapasitesi olarak 1700 kg, CO2 emisyon değeri ise 195 g- km olarak biliniyor. Son sürat hızda araçların 174 km-s özelliklere sahip oldukları bilinen bir gerçektir. Şehir içi yakıt tüketimi 10,9 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 6,6 litre, ortalama yakıt tüketimi 8,2 litre konumundadır.

Dingil mesafesi aracın 2525 cm düzeyindedir. Lastik boyutları 185-70-14 olurken, kapı sayısı aracın 4’Tür. Bagaj kapasitesi aracın 401 litre olarak biliniyor. Valf sayısı 16 konumundadır. Turbo özellikleri bulunmuyor. 2022 yılında alınabilir bir araçtır, fakat yakıt tüketimi oldukça yüksek düzeydedir, bu durumda kullanıcılardan eksi puan almasında etkili olmuştur. Subaru nasıl araba alınır mı? Sorusu hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz!

Subaru neden tutulmadı?

Subaru servis ağının az olması; marka takıntısının bulunması ve ikinci el piyasa değerinin fazla olmamasında dolayı tercih edilmemektedir.

Subaru hangi ülkenin malıdır?

Bir Japon markası olan Subaru; 1953 yılında kurulmuş bir markadır. Toyota markasıyla kardeş bir firma olan Subaru; dünya genelinde bilinen bir markadır.

Subaru ne kadar yakıyor?

Subaru 100 kilometrede şehir için 7,9 litre yakıt tüketmektedir. Şehir içerisindeyse 100 kilometredeki tükettiği yakıt miktarı 5,9 litredir.

Yorum yapın