Renault Trafic Panelvan Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Renault Trafic Panelvan fiyat listesi özellikleri farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Renault Trafic Panelvan, sürücüleri ve işletmeleri için mükemmel bir ticari araçtır. Bu araç, hem şehir içi hem de şehirler arası kullanım için tasarlanmıştır. 2.0 litrelik turbo dizel motor, yüksek performans ve yakıt tasarrufu sağlar. Günümüzde aynı zamanda serinin araçları, 3 farklı uzunlukta mevcuttur. Dolayısıyla bu nedenle yük hacminize ve ihtiyaçlarınıza göre doğru boyutu seçebilirsiniz.
Araç geniş iç hacmi sayesinde yüklerinizi rahatça taşımanıza olanak tanır. İç tasarımında bulunan pratik çözümlerle yük taşıma ve depolama konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Günümüzde markanın araçları, güvenliği her zaman ön planda tutar. Araç, bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir, çekiş kontrolü, elektronik fren gücü dağıtımı ve acil durum fren desteği gibi.
Serinin araçları, birçok donanım seçeneğiyle mevcuttur. Konforlu sürüş ve kullanım kolaylığı sağlayan fonksiyonel bir iç mekana sahiptir. Bu araç, sürücülerin ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış benzersiz bir minibüs modelidir. Markanın otomobillerinin günümüzde teknik özellikleri son teknolojik imkanlarla donatılmış düzeydedir. Elektrikli aynalar, dijital klima sistemi gibi günümüzde araçlarda farklı özellikler mevcuttur.

Renault Trafic Panelvan fiyat listesi özellikleri

Renault Trafic Panelvan Yakıt Tüketimi

Renault Trafic Panelvan’ın yakıt tüketimi, aracın motor tipine, boyutuna, model yılına ve sürüş koşullarına göre değişebilir. Fakat günümüzde, ortalama olarak2.0 litre turbo dizel motorlu bir serinin aracının yakıt tüketimi, şehir içi sürüş koşullarında yaklaşık olarak 7,5 litre/100 km düzeyindedir. Şehirler arası sürüş koşullarında ise yaklaşık olarak 6,0 litre/100 km düzeyindedir.

Yakıt tüketimi, aracın ağırlığı, yük miktarı, sürüş tarzı ve motorun gücüne bağlı olarak değişebilir. Markanın araçlarının günümüzde dizel motoru, yakıt tasarrufu konusunda oldukça verimlidir. Günümüzde aynı zamanda aracın sunduğu çekiş kontrolü, elektronik fren gücü dağıtımı ve acil durum fren desteği gibi güvenlik özellikleri de yakıt tasarrufu sağlayarak sürüş performansını artırır.

Aracın yakıt tüketimi, aracın performansına ve kullanım koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle, aracın performansından maksimum fayda sağlamak için sürüş koşullarına uygun bir sürüş stili benimsemek ve aracın bakımını düzenli olarak yapmak önemlidir. Serinin otomobillerinin karma yakıt tüketimi günümüzde ortalama olarak 6.5 litre olarak ön plana çıkıyor. Böylelikle en iyi sürüş deneyimini ekonomik standartlarda sürücülere araç sunuyor. Renault Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi  için tıklayınız!

Renault Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Renault Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi

Serinin araçları günümüzde ticari araç sınıfında yer almasıyla ön plana çıkan bir araç olarak ön plana çıkıyor. Araçların birçok teknolojik özelliklerinin olduğu günümüzde biliniyor. Her şeyden önce markanın araçları işletme sahipleri için son derece avantajlı bir yük taşıma aracıdır. İşletme sahipleri genellikle serinin otomobillerin yük taşımacılığı gibi alanlarda kullanılmak üzere satın alıyor.

Araçların fiyatları söz konusu olduğunda ise günümüzde markanın araçlarının fiyatları sürekli olarak değişiklik gösterebiliyor. Fiyatların her ay güncellenerek farklılıklar gösterdiği günümüzde biliniyor. Serinin araçları aynı zamanda büyük araç sınıfında yer almasıyla segmentinin en iyisi olarak kabul ediliyor. Eğer ki bir işletme sahibiyseniz ve yük taşımacılığı konusunda verimli bir araç arıyorsanız serinin araçları tam size göre araçlar olabilmektedir. Renault Trafic Panelvan fiyat listesi özellikleri farklı versiyonlar için;

MarkaModelFiyat
Renault Trafic Panelvan2.0 Blue640.000TL
Renault Trafic PanelvanDCI809.000TL
Renault Trafic PanelvanDCI 6m3895.900TL
Renault Trafic Panelvan Kampanyalı Fiyat Listesi
Renault Trafic Panelvan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Renault Trafic Panelvan ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Türkiye’de günümüzde ÖTV’den engelli bireyler tamamıyla muaftır. Fakat bu süreçte engellilik oranları da oldukça önemlidir. %90 engel durumu bulunan T.C. vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak satın alma avantajına sahiptir. Markanın araçlarını aynı zamanda günümüzde %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişilerde %28 oranında indirimli olarak satın alabiliyorlar. Araçların günümüzde ÖTV oranları %110 olarak belirlenmiştir.

KDV oranlarını incelediğimizde ise serinin araçlarının ortalama olarak %18 KDV oranının bulunduğu biliniyor. Böylelikle araçlar sizlere her açıdan en iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla tasarlanarak piyasaya sürülmüş son derece konforlu araçlar olarak biliniyor. Markanın araçlarının teknik özellikleri de aynı zamanda son derece verimli bir sürüş deneyimi sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Renault Trafic Panelvan fiyat listesi özellikleri ÖTV indirimiyle;

MarkaModelFiyat
Renault Trafic Panelvan2.0 Blue534.434TL
Renault Trafic PanelvanDCI697.545TL
Renault Trafic PanelvanDCI 6m3743.434TL
Renault Trafic Panelvan fiyat listesi özellikleri
Yorum yapın