Reklam

OtoAyar.com’da reklam vermenin faydaları

Reklamda belirttiğiniz ürünler veya hizmetlerin satış oranı artar.

Sitenize arama motorları daha fazla değer vermeye başlar.

Sitenizin da- pa ve alexa değerleri artarak daha iyi yerlere gelebilir.

Oto Ayar Reklam Seçenekleri

Yazı altı reklam çok görüntülenen bir alandır. Geri dönüşümlüdür. Görüntülenme oranı günlük 5000-7000 arasındadır. Sitenize katkı sağlayan reklam alanıdır. Özellikle otomobil ürünleri için oldukça tercih edilebilir bir alandır. Yazı altı reklam alanı fiyatı 1 aylık: 400 Türk Lirası

Menünün hemen altında yer alan büyük alandır. Sitenin tüm sayfalarında görünür. Oldukça yüksek görüntülenme hacmi vardır. İlan tahtasında en çok tıklanan reklam otomobil kategorisidir. İlan tahtası reklam ücreti fiyatı 1 aylık: 500 Türk lirasıdır.

Tanıtım yazısında maksimum 2 link çıkışı olmalıdır. Tanıtım yazısı tamamen özgün olmalıdır ve minimum 500 kelime yazılmalıdır. Tanıtım yazısı faydaları? Tanıtım yazısı sitenizi yükseltir. Arama motorları sitenize değer vermeye başlar. Sitenizin tıklanma oranı artar.  

Oto ayar sitesinde bulunan yazılarda orta kısımdaki reklam alanıdır. Makale arasına reklamınız eklenir. İnsanlar araştırma yaparken reklamı görür ve tıklanma gerçekleşebilir. Yazı arasında en çok tıklanan reklamlar otomobil kategorisi türünde reklamlardır.

 

Reklam verenlerimiz alttaki kurallara uygun reklam vermesi gerekir. +18 ve cinsel içerikli reklam veya bununla ilişkili bağlantı kabul edilmez. Torrent, film ve mp3 gibi telif haklarını ihlal eden bağlantılar veya banner reklam türleri kabul edilmez. Yanıltıcı bilgi veren , reklamla alakası olmayan bağlantı/banner reklamlar kabul edilmez. Medyum, kumar / casino tarzı reklam alınmaz.