Nissan Terrano: Özellikler, Fiyat ve Kullanıcı Yorumları

Yurtdışında aktif olarak OFF-Road amaçlı kullanılan Nissan Terrano modeli, ülkemizde pek tercih edilmeyen bir modeldir. Arazi kabiliyetli son derece etkili bu araç safkan bir arazi aracıdır. Ülkemizde ise neden pek tercih edilmediğini sizler için açıklayalım.

Terrano kullanıcıysanız yorum kısmından bizlerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

OTO AYAR

Nissan Terrano 2.7 TDI Kullanıcı Yorumları

Terrano 2.7 TDI modelinde kullanıcı yorumları oldukça fazladır. Araçta kronik sorunlar olduğu belirtilmektedir. Birçok gerçek Terrano 2.7 dizel kullanıcısı hararet probleminin ve çekiş kaybının olduğunu söylemektedir. Özellikle 125 beygir güce sahip olması ve aracın çok ağır olması gibi dezavantajlardan kullanıcılar oldukça rahatsız görünmekte.

Aracın viraj kabiliyeti, motor performansı ve kronik bazı problemlerin olduğu birçok otomobil forumunda tartışılmaktadır. Kısacası Terrano 2.7 dizel almadan önce iyi bir araştırma gereklidir. Peki benzinli versiyonu nasıl ?

Nissan Terrano 2.4 Benzin Kullanıcı Yorumları

2.4 benzinli Terrano modeli beğenilen, istekleri karşılayan bir modeldir. Birçok gerek Terrano 2.4 kullanıcısı araçta kronik problemlerin olmadığını, motor performansı ve arazi kabiliyetinin çok iyi olduğunu söylemektedir. Konfor, performans ve kabiliyet konusunda üst seviye bir araçtır. Terrano almaya kararlı iseniz 2.4 benzinli seçeneğini düşünebilirsiniz.

Nissan Terrano Alınır mı? Nasıl bir araçtır? Kullanıcı yorumları neler ?

Nissan Terrano Alınır mı? Nasıl Bir Araç ?

Nissan Terrano almadan önce kısa bir araştırma yapmanız gerekir. Özellikle gerçek kullanıcıların yorumu, forumda araç hakkında ki tartışmaların hepsi tek tek okunmalıdır. Şimdi size gerçek bir kullanıcının Terrano hakkında ki yorumunu alıntılayalım.

1998 model 2.4 benzinli + lpg Terrano kullanıcısıyım. Araç 5 yıldır bende. Aracım çok temiz bir araç. 5 yıldır orta zorlukta arazide kullanmaktayım. 2022 yılında LPG taktırmak zorunda kaldım. Terrano almak isteyenler 2.4 benzinli modelleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Hem performans, hem şanzıman ve yol tutuşu olarak gerçekten tatmin eden bir araç. Her zamanda dikkatleri üzerine topluyor. Aracın kronik bir problemi yok. Yedek parça arayınca bulunuyor. Sadece usta konusunda dikkatli olunması gerekir. Her ustaya götürülmemesi gereken bir araçtır.

1998 Model Terrano 2.4 Kullanıcısı

Kısacası Terrano ülkemizde pek bilinmeyen bir araçtır. Fakat arazi kabiliyeti ve görünümü olarak kaliteli bir araçtır. Ayrıca arazide ki dayanıklılığı ile bilinen ve yurt dışında çok ağır arazilerde kullanılan bir otomobildir.

Yorum yapın