Mercedes S Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Mercedes S Serisi fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman 2023 güncel fiyat listesi karşımıza çıkmaktadır. Mercedes S Serisi otomobiller, piyasadaki en güçlü ve performans odaklı araçlardan bazılarıdır. 362 503 beygir gücü ve 369 516 lb ft tork sağlayan güçlü bir 3.0 İ6 / 2.9 V8 motorla üretilmiştir. Dört tekerlekten çekiş seçeneğiyle birlikte, bu araba sadece 4,8 5,1 saniyede 60 mil / saate varan hızlara ulaşabiliyor. Ayrıca Mercedes S modelleri, otomobilin performansını beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanıyan Dynamic Selects ürüş modları ile standart olarak gelir.

Bu arabanın en büyük özelliklerinden biri yakıt tasarrufu sunmasıdır. Bunun gibi lüks bir araç için ortalamanın üzerinde olan standart trimde ortalama 21 şehir / 30 otoyol MPG’Sİ bekleyebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı Merc S400 paketini seçerseniz, adaptif hız sabitleyici ve kör nokta izleme sistemi gibi şeyler ekleyerek yakıt ekonomisini daha da artırabilirsiniz. Araçlarda günümüzde birçok özellik mevcut olup, elektrikli ayna sistemleri araçların en çok dikkat çeken özelliği konumundadır. Ek olarak araçlar piyasanın en kaliteli ve avantajlı yakıt tasarrufuna sahip araçları olarak ön plana çıkıyorlar.

Mercedes S Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes S Serisi Yakıt Tüketimi

Mercedes S Serisi mükemmel bir sürüş deneyimi sunmak için çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Otomobil, standart bir 2.0 litrelik turbo dizel motora sahiptir ve maksimum güç olarak 245 bg’ye kadar çıkabilir. Yakıt tüketimi olarak, bu motor yaklaşık 5.5 litre/100km’de çalışırken, yüksek hızda yaklaşık 4.7 litre/100km’dir. Aynı zamanda, bu motora kadar olan maksimum tork olarak 400 Nm’ye kadar çıkabilir.

Bu marka araçlar günümüzde, lüks bir otomobil olarak dizayn edilmiştir. Otomobil, düşük yakıt tüketimi ve konforlu sürüş deneyimi sunmak için dizayn edilmiştir. Aynı zamanda günümüzde araçlar mükemmel bir karışımının sürüş konforu ve çevre koruması arasında yakalanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Otomobil, düşük yakıt tüketimi için çok düşük yakıt tüketimi ile çalışan bir motora sahiptir. Ayrıca, düşük emisyonlu olarak tasarlanmıştır.

Serinin araçları günümüzde, 2.2 litrelik bir dizel motora sahiptir. Bu motor, standart bir sürüş sırasında yaklaşık 4.1 litre yakıt tüketimine sahiptir. Araçlar her açıdan sizlere lüks konfor olanakları sunduğu gibi yakıt dostu özellikleriyle de ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Böylelikle araç sahiplerine konfor sunuyor. Mercedes Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Mercedes S Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes S Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Günümüzde serinin en güçlü segmentine sahip olan bu araçlar, lüks bir araba olma özelliği ile öne çıkar. Aynı zamanda araçlar, 2.2 litre hacminde 4 silindirli motora sahiptir. Motor, 204 beygir gücüne kadar çıkabiliyor ve yakıda 6.4 litre/100 km tüketim oranını elde etmek mümkün. Bu otomobiller günümüzde otomatik şanzıman ve dört çeker opsiyonu ile sunulmaktadır.

Ayrıca, aracın çoklu hava yastıkları, arka koltukların katlanması ve dört tekerlekten çekiş sistemi gibi diğer teknik özellikleri bulunmaktadır. Piyasanın en görkemli araçları olarak ön plana çıkan S serisi araçları günümüzde dijital klima sistemi gibi birçok donanımsal özelliğe sahip durumdadır. Böylelikle sürücüler bu araçlarla konforlu bir sürüş deneyimi yaşama fırsatlarına erişiyorlar. Mercedes S Serisi fiyat listesi ve özellikleri 4 MATIC L için;

MarkaModelFiyat
Mercedes S Serisi4 MATIC L9.666.100TL
Mercedes S Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi
Mercedes S Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Mercedes S Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi günümüzde araçları daha uygun fiyatlara satın alma avantajını sürücülere sağlayan en önemli unsurlardan birisidir. ÖTV vergisinin oluşumunda günümüzde rol oynayan iki anahtar faktör vardır. Bunlar; silindir hacmi + fiyat listesidir. Araçların silindir hacmine ve fiyat listesine bağlı olarak yüzdelik bazda ÖTV vergisi oluşmaktadır.

Günümüzde %90 oranında engel durumu bulunan Türkiye vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak satın alma imkanlarına sahiptir. Ek olarak aynı zamanda bu süreçte %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişilerde araçları %27 oranında ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Araçların KDV oranları günümüzde %18 olarak belirlenmiştir. Ek olarak araçlarda günümüzde birçok farklı donanımsal özelliğin bulunduğunu bilmekteyiz. Dijital klima ve elektrikli dikiz aynası sistemi en önemlileridir. Mercedes S Serisi fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelÖTV Fiyat
Mercedes S Serisi4 MATIC L7.685.656TL
Mercedes S Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın