Hyundai Tucson N line Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Hyundai Tucson N line fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz her şeyin yanıtını bu yazımızda bulacaksınız! 1.6 CRDİ N Line DCT motor kapasitene sahip olan Hyundai Tucson N line son günlerde popülerliğini korumaya devam ediyor. Teknik özellikleriyle sürücüleri büyüleyen aracın özellikleri ilgileri üzerine çekiyor. 1598 cc silindir hacmine sahip olmasıyla beraber aracın maksimum hız kapasitesi 180 km / s düzeyindedir. Aracın ön plana çıkan bir diğer teknik özelliği ise 136 HP beygir gücüdür. Beygir gücünün yüksek kapasitede olması onu diğer araçlardan farklı kılan özelliklerdendir.

Maksimum tork kapasitesi özellikleri bakımından Hyundai Tucson N line otomobiller 320 Nm tork kapasitesine sahip durumdadır. Şanzıman tiplerini incelediğimizde serini araçlarının 7 ileri otomatik özelliklere sahip araçlar olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Otomatik vitesli araçlar olması onların popülerliğine popülerlik katıyor.

Hyundai Tucson N line otomobillerini yakıt türleri incelendiğinde araçların dizel yakıt türünde olduklarını gözlemleyebiliyoruz. 0 ile 100 km hızlanma değerlerine baktığımızda ise Hyundai Tucson N line araçlar 11.8 saniye özelliklerindedir. Uzunluk 4480 mm, genişlik 1850 mm, yükseklik 1660 mm özelliklerindedir. Boş ağırlık kapasitesi ise 1600 kg düzeyindedir.

Hyundai Tucson N line fiyat listesi

Hyundai Tucson N line Yakıt Tüketimi

Araçların yakıt tüketimleri motor kapasitesine ve yakıt türüne bağlı olarak değişen bir faktördür. Hyundai Tucson N line araçlar her şeyden önce dizel motorlu araçlardır. Şehir içinde araçların yakıt tüketimlerinin 4.9 litre olduğu biliniyor. Şehir dışında ortalama yakıt tüketimleri ise araçların 4.7 litre düzeyindedir.

Karma yakıt tüketimi bakımından ise araçlar 4.8 litre yakıt tüketimi gerçekleştiriyorlar. Yakıt deposu özelliklerini incelediğimiz zaman araçların depolarının 62 litre özelliklere sahip olduğunu gözlemleyebiliyoruz. 136 PS gücü, 320 nm maksimum tork gücü araçlarda bulunan diğer özelliklerdir. Serinin en güçlü donanımsal özelliklerine sahip olan bu araçların dizel motorlu araçlar olması onları ekonomi dostu yapan faktörlerden birisidir.

Benzin fiyatlarının son günlerde artış yaptığı bugünlerde Hyundai Tucson N line araçlara olan popülerlik seviyesi de artış göstermiştir. Vites tipi 7 ileri otomatik vites özelliklerine sahiptir ve araçlar 180 km / s dolaylarında olup, 11.8 saniye hızlanma kapasitesine sahip durumdadır. Silindir hacmi yani araçların motor hacmi günümüzde 1598 cc olarak ölçülmüştür. Hyundai güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Hyundai Tucson N line Kampanyalı Fiyat Listesi

Hyundai Tucson N line Kampanyalı Fiyat Listesi

Araçların kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde etki olan 2 ana faktör bulunur. Bu faktörler; donanım paketi ve tasarım paketi olarak ön plana çıkmaktadır. Vites tipi özelliklerini incelediğimiz zaman Hyundai Tucson N line araçların 7 ileri otomatik vites özelliklerinde olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Serinin araçları dizel motorlu özelliklere sahiptirler ve birçok farklı renk seçeneklerindedirler.

Siyah ve gri araçlarda en çok satın alınan renkler olarak biliniyor. 513 litre boş ağırlık kapasitesindedirler ve 136 HP beygir gücü gibi farklı özellikleriyle ilgileri üzerine çekmektedirler. Maksimum tork kapasitesi olarak Hyundai Tucson N line araçlar günümüzde yaklaşık olarak günümüzde 320 Nm özelliklerindedir. 11.8 saniye 0 ile 100 km hızlanma değerlerine sahiptirler. Hyundai Tucson N line fiyat listesi ve özellikler Comfort 4×3 ile Prime plus paketi için;

MarkaModelFiyat
Hyundai Tucson N lineComfort 4×2898.000TL
Hyundai Tucson N linePrime Plus988.000TL
Hyundai Tucson N line ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Hyundai Tucson N line ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi son günlerin en çok merak edilen konuları arasında bulunuyor. ÖTV indiriminin günümüzde oluşumunda rol oynayan birçok farklı etken madde bulunuyor. Silindir hacmi başta olmak üzere araçların binek durumu ve fiyat listesi ÖTV oranlarının oluşumunda rol oynayan faktörlerdendir.

Günümüzde engelli bireylerin %90 engel şartı bulunması halinde Hyundai Tucson N line binek araçlarını ÖTV’siz olarak satın alabiliyor. Aynı zamanda %42 ile %89 arasında engel seviyesi bulunan kişilerde araçları günümüzde %27 ÖTV indirimli olarak satın alma avantajına sahiptirler. Hyundai Tucson N line araçların ÖTV oranlarını incelediğimizde ise araçların %80 ile %110 arasında ÖTV oranına sahip olduğunu bilmekteyiz. Elbette bu durumun farklılık göstermesinde silindir hacmi oranı doğrudan rol oynuyor. Hyundai Tucson N line fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelÖTV
Hyundai Tucson N lineComfort 4×2475.213TL
Hyundai Tucson N linePrime Plus522.840TL
Yorum yapın