Honda CR-V Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Honda CR-V fiyat listesi ve özellikleri bakımından iddialı bir marka olarak ön plana çıkıyor! Honda CR-V araçlar günümüzde 1.5 L DOHC VTEC turbo benzinli motor kapasitesiyle piyasaya sürülmüştür. Yakıt sistemi olarak araçları incelediğimizde araçların PGM-FI özelliklere sahip olduğu biliniyor. Silindir hacmine baktığımızda araçların 1498 cc özelliklere sahip olduğu biliniyor. Sıkıştırma oranı kapasitelerine baktığımızda ise 10,3:1 özellikleriyle araçlar biliniyor.

Maksimum güç kapasitesini incelediğimizde Honda CR-V araçların 193 PS-142 KW- 5600 d-d özellikleriyle piyasada varlık gösterdikleri biliniyor. Maksimum tork kapasitelerini incelediğimiz zaman Honda CR-V araçların günümüzde 243 Nm 2000-5000 d-d özellikleriyle bilinirler. Fren özelliklerine baktığımızda Honda CR-V araçların hava soğutmalı disk kapasitesine sahip olduğu biliniyor.

Şanzıman özelliklerine baktığımız zaman araçların CVT sürekli değişken şanzıman özelliklerinin olduğu günümüzde biliniyor. Maksimum hız kapasitesi olarak Honda CR-V araçların günümüzde 200 km-s hız kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz. Ek olarak Honda CR-V 0 ile 100 km hızlanma değeri olarak 10 saniye olarak ölçülmüş bir araçtır. Ağırlıklarına baktığımızda 1669 kg, lastik özellikleri ise araçların 235/60 R18 özelliklere sahip olduğu bilinen en önemli detay unsurlarından birkaçıdır.

Honda CR-V fiyat listesi ve özellikleri

Honda CR-V Yakıt Tüketimi

Honda CR-V benzinli araç kategorisinde yer alan ve ortalama olarak 7.1 litre yakıt tüketen araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Honda CR-V araçların şehir içi yakıt tüketimini incelediğimizde araçların 8.6 litre olduğu biliniyor.

Honda CR-V şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise günümüzde 6.2 litre yakıt tüketimi özelliklerine sahip olduğu biliniyor. CO2 emisyon değerlerine baktığımız zaman ise 162 g-km özellikleriyle piyasada bilindikleri bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Ön tekerlek izi özelliklerine baktığımızda 1601 mm, arka tekerlek izi olarak ise araçların 1629 mm olduğu biliniyor. Uzunluk olarak 4600 mm, genişlik olarak ise 1855 mm, yükseklik olarak araçların 1681 mm olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Bagaj hacmi kapasitesine baktığımızda Honda CR-V araçların 561 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiklerini bilmekteyiz. Yakıt deposu özellikleri ise araçların günümüzde 57 litre olarak ölçülmüştür. Ağırlık kapasiteleri 1669 kg olarak biliniyor. Elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere dijital klima sistem, hava soğutmalı diskler gibi özellikler araçlarda bilinen özelliklerden bazıları konumundadır ve ön plana çıkarlar. Honda Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Honda CR-V Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda CR-V Kampanyalı Fiyat Listesi

Honda CR-V kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda aracın donanım ve tasarım paketinin etkili olduğunu bilmekteyiz. Araçların fiyatlarının oluşumunda en önemli iki anahtar faktör bunlardır. Araçlar elegance ve hibrit model donanım paketiyle piyasada varlık gösterirler. Dolayısıyla fiyatları bu doğrultuda farklılık gösteriyor. Yakıt türü olarak araçların hem benzinli hem de hibrit özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz.

İlginizi Çekebilir; Honda Accord Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Silindir hacmi özelliklerine baktığımız zaman Honda CR-V araçların günümüzde 1498 cc özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. 193 PS özellikleriyle ön plana çıkarlar ve 243 nm maksimum tork kapasitesiyle piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. CVT şanzıman türüne sahiptirler. Yakıt deposu özelliklerine baktığımız zaman ise Honda CR-V araçların günümüzde 57 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Honda CR-V fiyat listesi ve özellikleri Elegance 4×4 ve Executive 4×4 için;

MarkaModelFiyat
Honda CR-VElegance 4×41.189.000TL
Honda CR-VExecutive 4×41.304.000TL
Honda CR-V ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda CR-V ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Honda CR-V araçların ÖTV oranı %80 ile %110 arasında farklılık gösterdiği biliniyor. ÖTV oranını incelediğimizde araçların günümüzde silindir hacminin oranlarda etkili olduğu biliniyor. Honda CR-V araçların günümüzde silindir hacimleri 1498 cc olarak ön plana çıkıyor. %90 engelli vatandaşlarımız araçları ÖTV’siz olarak kolay bir şekilde ekonomik olarak satın alabiliyorlar.

Aynı zamanda günümüzde %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan vatandaşlarımızda araçları %27 ÖTV indirimiyle satın alabiliyorlar. Araçların günümüzde KDV oranlarına baktığımızda %18 olarak ön plana çıktıklarını bilmekteyiz. Honda CR-V araçlar aynı zamanda elektrikli cam sistemlerine sahiptirler, CVT şanzıman kapasitesine sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeleriyle biliniyorlar. Maksimum tork kapasitesi incelendiğinde Honda CR-V araçların 243 nm özelliklerine sahip olduğu biliniyor. Honda CR-V fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelÖTV
Honda CR-VElegance 4×4629.207TL
Honda CR-VExecutive 4×4690.064TL
Yorum yapın