En iyi H3 Led Beyaz Ampüller

Son 5 yıldır tüm fabrikasyon araçların far sisteminde beyaz led olduğunu söylemek mümkündür. Bu ledler oldukça gösterişli durmakla beraber aydınlatma olarak da üstün performanslar sunabilmektedir. Farlarında led olmayan kullanıcılar da bu doğrultuda halojen farlarını led sisteme çevirmektedirler. En iyi h3 sis ledleri araştırmasını yapan kullanıcılar yüzlerce markayla karşı karşıya kalabilmektedirler. H3 led 6500k beyaz aydınlatan ampüller her zaman tercih edilmektedir.

Led ampüller de çip kalitesi de oldukça önemlidir. Günümüzde uygun fiyatlı ledlerin çipleri cob led ve cree led diye geçmektedir. Aydınlatma kalitesinin daha fazla olması ve daha uzun ömürlü olmasını isteyenler h3 zes led fiyatlarını araştırabilirler.

2022 Yılının En İyi 10 LED Far Ampulü

Oto ayar sizler için Türkiye’de en çok tercih edilen tüm h3 led farlarını sizlerle paylaşıyor. Bu sıralamada öncelik kaliteden yana olmaktadır. H3 uzun kısa ledler her zaman normal halojene göre daha fazla mesafeyi aydınlatabilmektedir.

2022 En iyi H3 LED Ampül Listesi

Altta sıralanan ürünleri yurtdışı alışveriş sitesi olan aliexpress sitesinden de satın alabilirsiniz.

HLXG H3 Led Ampül 72W 8000LM

Aliexpress sitesinde en çok satılan uygun fiyatlı ledler arasında yer almaktadır. Türkiye’den sipariş veren ve memnun kalan yüzlerce kişinin yorumlarını görebilirsiniz. Işık gücü ve lümeni oldukça iyidir. Aydınlatma mesafesi ve şimşek etkisi birçok ampüle göre gözle görülür oranda fazladır.

Niken Evo Serisi H3 Led Xenon 8000Lm 

Türkiye’de çok satılan ve memnun kalınan ürünler arasındadır. Niken h3 led ampüllerini değerlendirebilirsiniz. Satan firmalar tarafından 6 ay patlamaya karşı garanti de verilmektedir.

Photon Supreme Xenon H3 Led Far Ampülü 4000 Lümen

Aldığınız ürünün son derece kaliteli ve diğer h3 led farlarına göre aydınlatma mesafesinin 2 kat daha fazlasının olmasını istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Fiyatı oldukça yüksektir fakat son derece de bilindik ve güvenilir bir markadır.

İNFİTARY 72 W 8000LM H3 led Ampül

Aliexpress h3 led sıralamasında gayet üstlerde olan bu far çeşidini binlerce insan tavsiye etmektedir. Uygun fiyatlı ve orta derece kalitede olması tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasındadır. Orta halli ve garantili h3 led istiyorsanız bu ampüllere bakabilirsiniz.

H3 Zdatt Canbus 100 W 12000LM Led Ampül

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Lada Niva Hakkında Olumlu ve Olumsuz Her Şey

Çip kalitesi ve soğutma sistemi oldukça kaliteli bir ampüldür. 100w olması oldukça güçlü olduğu anlamına gelmektedir. Aydınlatma gücü çok yüksek olacak ve elektriği normal ampüllere göre daha fazla harcayacaktır.100 w ampül taktırmadan önce usta kişilere danışmalı ve takılacaksa ona göre düzenlemeler yapılmalıdır.

H3 ampul hangi araçlara uyar?

Farda h ne demek?

Farda H uzun huzmeye sahip ola anlamına gelir. Bilindiği üzere ampullerin içerisinde tungsten flaman yer almaktadır. Bu alanın üzerinden akım geçer ve devamında ısınmaya başlar. Ve bu ısınma sonrasında artık farlar ışık vermeye başlar. H koduna sahip olan ampuller, hem uzun huzmeli hem kısa huzmeli hem de sis ampullerden oluşmaktadır. Bir de son zamanlarda en çok karşımıza çıkan H kodu ampuller; H1, H3 ve H7’dir. Yine H11, HB3 ve HB4 de son zamanlarda karşımıza çıkan far kodlarıdır. Sonuç olarak farda h dediğimiz zaman H koduna sahip olan farlar karşımıza çıkmaktadır.

Farda h ne demek?

H3 LED xenon muayeneden geçer mi?

Evet, şayet TSE onaylı bir LED kullanıyorsanız bu muayeneden geçecektir. TÜVTÜRK istasyonlarında LED ampullerin geçmediğine dair sıklıkla yorum yapıldığı bilinmektedir. Ancak bu sadece gaz deşarjlı farlar için geçerlidir. Çünkü gaz deşarjlı farlar ağır hasarlı görülmektedir. Oysa yeni nesil teknolojilerle desteklenen LED farlar muayeneden geçer. Xenon ampullerin muayeneden geçtiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Sonuç olarak LED ampullerin muayeneden geçmediğinin ifade edilmesi hatalıdır. Bu aşamada ampullerin TSE onaylı olmasına dikkat etmek şarttır. Bu arada H3 LED ampul xenon farlarla uyumludur. H3 LED, herhangi bir standart denetimden geçecektir.

H3 LED xenon muayeneden geçer mi?

H3 ampul hangi araçlara uyar?

H3 ampuller hemen her araçta rahatlıkla kullanılmaktadır. H3 LED ampul, Ford F150 dahil olmak üzere orijinal olarak halojen ampullerle donatılmış olarak gelen çoğu araca uyar. H3 LED ampul, Mercedes-Benz tarafından yapılan xenon denetimini geçmiştir. H3 ampuller çoğu araçla uyumludur ve stok farlarınızın yerine kullanılabilir. H3 LED’ler, kablo demetinizi değiştirmek veya aracınızın elektrik sistemini değiştirmek zorunda kalmadan daha parlak ışık çıkışı için geleneksel halojen ampullerden daha az güç kullanır. Sonuç olarak H3 LED geniş bir ürün yelpazesinden oluştuğundan pek çok araçla uyumludur!

“En iyi H3 Led Beyaz Ampüller” üzerine 2 yorum

Yorum yapın