Doblo 1.3 Triger Seti Kaç Binde Değişir

Doblo 1.3 Multijet araçlarda zincir seti mevcuttur. Bu setin zamanında değişmesi gereklidir. Doblo 1.3 Triger seti kaç binde değişir gibi konularda kullanıcılarımıza servislerden alınan bilgiler sunulmaktadır.

Doblo 1.3 Triger Seti Kaç Binde Değişmeli ?

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Doblo 1.3 triger zinciri servisten alınan bilgilere göre ortalama 5 yıl/160.000km aralığında değiştirilmelidir.

Günümüz de triger zinciri değişiminde kimi usta ses gelene kadar binilmesini söylemektedir. Kimi ustada 150bin Km’ye kadar triger zincirinin dayandığını ve bu süre ilerlediğinde kopacağını söyler. Fakat doblo 1.3 Mjet 2014 modelin kitapçığında triger zincirinin 5 yıl/160.000 km aralığında değiştirilmesi yazmaktadır.

Doblo Triger Seti Nerede Değiştirilir ?

Doblo model aracınızın triger setini bir Fiat servisinde değiştirebilirsiniz. Yada herhangi bir sanayi sitesinde bulunan ustalar ile iletişime geçerek bu iş için bilgi alabilirsiniz.

Doblo Triger Zinciri Ne Kadara Değişir ?

2022 Doblo triger zinciri değişim fiyatı için alttaki bağlantıya tıklayarak yorum kısmından ustamıza sorabilirsiniz. Doblo 1.3 veya 1.6 hangi modelin fiyat aralıklarını öğrenmek istiyorsanız yorum kısmından belirtmeniz yeterlidir.

Doblo araçlarınızın triger setlerini zamanında değiştirmeniz tavsiye edilir. Zincir bollaşması sonucunda araçta çekiş düşüklüğü, fazla yakıt tüketimi ve yüksek yakıt tüketimi meydana gelecektir.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.