Chevrolet Cruze Alınır mı ? Kullanıcı Yorumları

Günümüz de Chevrolet Cruze oldukça fazla tercih edilen bir otomobildir. Kullanıcılar henüz araç almadan önce araca ait kullanıcı yorumlarını okuyor ve bir değerlendirme yaparak kararlarını veriyor. Bu araştırmada ise kronik sorunları var mı, LPG ile uyumlumu ve yakıt tüketim değerleri yer almaktadır. Konumuzda bu gibi soruların cevaplarını siz kullanıcılar için bir araya getirdik.

2022 Yılında Chevrolet Cruze Alınır mı?

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Ülkemizde en üst modeli 2014 olan Cruze modeli, çok kişi tarafından kullanılmasa da kullanıcı deneyimi açısından olumlu sonuçlar vermiş bir otomobildir. Dizel ve benzinli seçenekleri ile kullanıcıların karar vermesi gereken iki motor seçeneği vardır. Fakat dizel versiyon hem yakıt tüketimi bakımından öne çıkmaktadır.

Benzinli versiyonu için ise otomobil forumlarında LPG uyumunun olmadığı söylenmektedir. Bu yüzden almadan önce LPG servisleri ile iletişime geçerek LPG uyumunun nasıl sağlanacağı hakkında bilgi almak en iyi yöntem olacaktır.

Ses yalıtımı konusunda oldukça başarı sağlayan Cruze modeli iç tarafta oldukça sessiz bir sürüş sunmaktadır. Çekiş bakımından dizel versiyon oldukça performans sunmaktadır. Benzinli modelde performans bakımından sürücüyü tatmin etse de lpg takıldığında bazı sorunların yaşandığı belirtilmiştir. Aslında LPG ile uyumsuz bir araç değildir. Chevrolet cruze 1.6 ls plus lpg yorumlarına baktığımız da ucuz LPG kitlerinin ve tecrübesiz ustalarca yapılan LPG montajlarında sorun çıktığı görülmektedir. Alanında uzmanlaşmış bir LPG servisine montaj yaptırıldığı zaman Cruze modellerinde hiç bir LPG sorunu olmayacaktır.

Sağlamlık olarak kullanıcı memnuniyeti sunan bu araçta en çok tercih edilen motor 2.0 olmaktadır. Birçok kullanıcı 2.0 motorun performans konusunda tatminkar ettiği ve alt motorlarda ise performans sıkıntısı yaşandığı dile getirilmektedir.

Chevrolet Cruze Otomatik Vits Yorumları

Otomatik şanzıman konusunda bir kronik sorunu olmayan Cruze aracında kullanıcı yorumları oldukça memnun edicidir. Şanzıman vites geçişleri ve yakıt tüketimi konusunda ise güzel sonuçlar vermektedir.

Chevrolet Cruze Yedek Parça Sorunu Var mı?

Ülkemiz de Chevrolet Cruze modelinin yedek parçasını Opel bayileri karşılamaktadır. Bu araçlarda herhangi bir yedek parçaya ihtiyaç durumunda Opel yedek parçacıları veya bayileri ile iletişime geçilmelidir. 10 yıl boyunca yedek parça sağlanacağı çok önceden belirtilmişti. Yaklaşık olarak 2024 yılına kadar parça sağlama konusunda bir karar alınmıştır.

Puan ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.