Audi Q2 Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Audi Q2 güncel fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinize dair her şey bu yazımızda var! Audi Q2 araçlar serinin en modern araçları olarak 1498 cc3 motor hacmiyle piyasada varlık gösteriyorlar. Araçların günümüzde motor gücü olarak 150 beygir gücüne sahip olduklarını bilmekteyiz ve maksimum tork gücü kapasiteleri ise 250 nm olarak ön plana çıkıyor.

Ağırlıklarını incelediğimizde bu araçların ağırlık kapasitelerinin piyasada 1380 kg dolaylarında ve maksimum hız kapasiteleri ise bu süreçte 218 km-s olarak ölçülmüş durumdadır. 0 ile 100 km hızlanma değerlerinden bahsedecek olursak araçların 8.6 saniye dolaylarında oldukları biliniyor.  Bagaj hacimleri bakımından ise 405 litre özelliklere sahiptirler. Yakıt türü olarak benzinli araç sınıfına sahiptirler.

Araçların donanımsal özellikleri arasında elektrikli ısıtmalı yan aynalara sahip olmaları onları en iyi sınıf yapan araçlardır. Manuel yükseklik ayarlama özellikleri, MMI Radyo, Audi pre-sense-front gibi özellikler bulunuyor. Ses yalıtımlı ön cam sistemi, yokuş destek asistanı, C- sütun kaplama, alaşımlı jantlar gibi özellikleri bulunuyor. Ek olarak araçların kapılarının alüminyum kapı olduklarını biliyoruz ve kapı eşik kaplamalarına sahip olmaları onları ön plana çıkaran detaylar arasında bulunuyor.

Audi Q2 Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri

Audi Q2 Yakıt Tüketimi

Audi Q2 yakıt tüketimine bakmadan önce araçların benzinli araçlar olduklarını bilmekte fayda var. Araçların günümüzde ortalama yakıt tüketimleri şehir dışında 6.2 ile 6.5 litre arasında farklılık gösterirken, şehir içinde ise bu rakam 4.2 ile 4.1 litre arasında değişkenlikler gösterebiliyor. Ortalama yakıt tüketimi olarak ise 5.3 ile 5.1 litre konumunda oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Araçların 1498 motor hacmi bulunuyor ve 150 BG kapasitesine sahip oldukları biliniyor.

Yakıt performanslarını incelediğimizde araçların özellikle şehir dışı yakıt tüketimleri son derece azdır. Bu durumda Audi Q2 araçları sektörde ön plana çıkaran özellikler arasında bulunuyor. Serinin araçlarının 0 ile 100 km hızlanma değerlenin 8.6 litre olduğunu biliyoruz.

Aracın boyutlarına bakacak olursak uzunluk olarak 4191 mm , genişlik olarak ise araçların 1794 mm dolaylarında olduklarını bilmekteyiz. Araçta elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere dijital klima sistemi, alaşımlı jantlar, multimedya Android ekran gibi özellikler bulunuyor. Akıllı far sistemi, akıllı frenleme sistemleri de araçlarda bulunan diğer ön plana çıkan özelliklerden bazılarıdır.

Audi Q2 Kampanyalı Fiyat Listesi

Audi Q2 Kampanyalı Fiyat Listesi

Audi Q2 araçlar teknik özellikleriyle piyasada varlık gösteren günümüzün popüler marka araçları konumundadır. Yakıt deposu kapasitesi araçların 50 litre olarak ölçülmüştür. SUV model araçlar olarak piyasada ön plana çıkıyorlar ve sade tasarım kabine sahiptirler. 405 litre bagaj hacmine sahiptirler, fakat arka koltuklar yatırıldığında 1050 litre dolaylarına ulaştıkları biliniyor. Audi Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı fiyatlar çıkmaktadır.

Audi Q2 Kampanyalı Fiyat Listesi

MMI Touch özelliğine sahiptirler ve Touch-Pad özellikleriyle piyasada varlık gösteriyorlar. MMI ekran standarttı bulunuyor ve bagaj kapağı sistemine sahiptirler. Q2 araçların 3 silindirli motor kapasiteleri piyasada mevcut durumdadır. Acil durum fren asistanı,  sense-front gibi güvenlik özellikleri mevcuttur. Ek olarak araçların günümüzde dijital klima sistemi başta olmak üzere otomatik tam frenleme sistemleri mevcut durumdadır. Audi Q2 güncel fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Audi Q235 Turbo FSI1.069.806TL
Audi Q2 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi Q2 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi Q2 araçların ÖTV indirimleri her daim piyasada merak edilen konular arasında bulunuyor. Araçların ÖTV indiriminde ön plana çıkan faktörler; silindir hacmi, model seçenekleri ve fiyat düzeyidir. Bu faktörlere bağlı olarak Audi Q2 ÖTV indirim oluşur. Günümüzde %90 engeli ve üstü bulunan kişiler ÖTV’den muaf koşuldadır. Audi Q2 güncel fiyat listesi ve özellikleri ÖTV’den etkilenmektedir.

Ekstra olarak %89 altında engeli bulunan bireylerin %27 ÖTV indiriminden yararlandıklarını bilmekteyiz. Gene bu koşullarda kişilerin %15’te KDV’den muaf olduklarını bilmekteyiz. SUV model araçlar arasında serinin en iyi markaları arasında bulunmaları onları popüler konuma getiriyor. İç donanım sistemleri oldukça geniş bir yelpaze seçeneğiyle donatılmıştır, aynı zamanda sade kabin ortamını sürücülere sunarlar. Audi Q2 ÖTV indirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Audi Q2Q2 35 Turbo FSI 150 HP Advanced566.131TL

Audi Q2 güncel fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinizi anlattık!

Yorum yapın