Haberler 1.363 0

Arazilerin efendisi Jeep Gladiator tanıtıldı

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Amerika’da gerçekleştirilen otomobil fuarında Jeep Gladiator tanıtıldı. Arazi canavarı olarak tanıtılan bu araç pick-up anlayışını bir üst seviyeye çıkartmıştır.Off road severler bu haberi çok seveceklerdir.Genel anlamda oldukça donanımlı olan Jeep Gladiator tanınan ve tercih edilen bir marka olmaya hazırlanıyor.

En zorlu yol şartlarına,en iyi otoban yollarına meydan okuyacak bu araç,her türlü yola uyum sağlayabiliyor.Elektronik çekiş sistemleri ile yokuş iniş ve çıkışlarında kullanıcıyı oldukça memnun ediyor.Bu araç bugüne kadar üretilmiş en dayanıklı ve çoklu performansı ile tanınacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Türkiye'nin otomobilini gelecekte bekleyen durumlar

Led farlar ve stoplar oldukça göz alıyor. modern bir görünüme sahip olan Jeep Gladiatoru almamak için hiç bir sebep bulunmuyor.

725 kg taşıma ve 3.5ton kadar çekme kapasitesi sunulmuş.

Jeep Gladiator iç mekan nasıl?

Yukarıda ki resimde de görmüş olduğunuz gibi,iç mekan oldukça şık. Jeep’in klasik ve hoş direksiyonu her zaman sevilmiştir.Hoş ve uyum sağlayan bir navigasyon ve güzel bir panel. Pick-up dünyasını yukarıya taşıyan bu araç iç tasarımı tamamen kabul edilebilir bir tasarım.Kullanılan malzemelerin yumuşaklığı ve dayanıklılığı uzun yıllar can sıkmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Fiat Egea Alınır mı? Nasıl Bir Araç?

Jeep Gladiator motoru nasıl?

Off-road yeteneği çok iyi olan bu araçta ,3.6 litrelik 285 hb gücünde v6 bir motor bulunuyor. Benzinli olan bu motor 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzıman mevcut. Diğer bir motor seçeneği de dizel. 260 hp gücünde 3.0 litrelik dizel motor seçeneğinde 8 ileri otomatik şanzıman kullanılmıştır. Bu iki motor seçeneğinde ileri seviye 4×4 sistemi kullanılmış.BU araç 80 cm derinliğinde ki su geçişlerine kadar sorunsuz bir şekilde geçebiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir