Ankara yıldız sanayi çıkma parçanın adresi

Çıkma yedek parça sektöründe sanayi sitelerinin önemi oldukça fazladır. Her otomobilin çıkma yedek parçalarının bulunduğu bu yerler, araç sürücülerinin tüm istediği parçaları bünyelerinde barındırmaktadır. Özellikle eski model araç sahibi sürücüler için vazgeçilmez olan bu sanayilerde binlerce parçaya ulaşılmaktadır. Yeni araçların yede parça sıkıntısı olmazken, eski araçların birçok parçası günümüz de sıfır olarak bulunmamaktadır. Kullanıcılar ise araçlarında ki bu arızaları parçaların yenisini bulamıyor ve bu nedenle oto çıkma parça satan yerleri ziyaret etmektedirler. Ankara’ da en çok çıkma oto parçasının bulunduğu yıldız sanayi sitesinde her türlü klasik ve eski tip araçların yedek parçasını bulmak oldukça kolaydır.

Oto çıkma parçanın adresi

Ankara yıldız sanayi oldukça büyük bir yerdir ve içerisinde yüzlerce oto çıkmacı bulunmaktadır. Bu sanayi sitesinde bulunan çıkmacılar aranarak parçanın onlarda olup olmadığı öğrenilmelidir. Sonrasında ise navigasyona yazarak sanayiye doğru hareket edebilirsiniz. Yıldız sanayi sitesindeki çıkmacılara Türkiye’nin her yerinden talep olmaktadır. Türkiye’nin en büyük çıkmacıları arasına giren bu sanayi sitesinde yüzlerce markanın bulunamayan parçalarını bulmak pek mümkün olmaktadır. Araçlarınızda ki önemli parçaları bulamadıysanız kesinlikle bu sanayi sitesin ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

Ankara’da çıkma yedek parça satan yerler arasında en popüler olan yıldız sanayi, kamyonet, binek otomobil gibi birçok parçaya ev sahipliği ediyor. Normal depo ve satış kısımları ayrı yerlerde bulunmaktadır. Özellikle çıkma motor, çıkma diferansiyel ve şanzıman gibi önemli aksamlar bu sanayi sitesinde bulunmakta ve her marka modele göre satış yapılabilmektedir.

  • yıldız sanayi bmw çıkma
  • yıldız sanayi mercedes çıkma
  • yıldız sanayi fiat çıkma
  • yıldız sanayi renault çıkma
  • yıldız sanayi peugeot çıkma
  • yıldız sanayi citroen çıkma

Yukarıda belirtilen markalar ve belirtilmeyen onlarca markanın birçok çıkma parçasını yıldız sanayi sitesinden bulabilir ve satın alabilirsiniz. Yıldız sanayi sitesi Ankara merkeze ortalama 30 dakika uzaklıktadır ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Bazı otomobiller vardır ki sıfır parçaları hiç bir yerde satılmaz. Bu gibi sorunlarınız da çıkma sanayi sitelerine gitmek en iyi seçeneklerden birisi olacaktır. Yıldız sanayi sitesinde birçok önemli parçalar bakımlı ve garantili bir şekilde satılmaktadır. Alacağınız parçanın garantili şekilde satılması oldukça önemli bir kriterdir. Bu sayede bulunmayan parçalarınızı bu şekilde tedarik edebilir ve aracınızda ki sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

“Ankara yıldız sanayi çıkma parçanın adresi” üzerine 2 yorum

  1. 2013 model toyota yaris 1.0 yağ yakmaktan motor rektifiye olması gerek diyorlar,komple motor yaptırmak nekadar masraf çıkarır.

    Cevapla
Yorum yapın